Oficjalny PLUG-IN aplikacji Polonii Bytom już dostępny!

Nieco ponad 2 miesiące od premiery naszej aplikacji, udoskonalamy ją o niezwykle przydatną rzecz! 

Plug-in – w uproszczeniu wtyczka do przeglądarki Google Chrome jest już dostępna. Jaka jest jej rola?

Często otrzymujemy od Was informacje, że dokonujecie zakupów w internecie u naszych Partnerów, ale zapominacie przejść do ich menu z poziomu aplikacji, przez co Polonia nie zyskuje zwrotki za zakupy. Od dzisiaj dzięki wtyczce może się to zmienić!

Koniec z zapominaniem 

Wtyczka, którą przekazujemy w Wasze ręce będzie pamiętała za Was o zakupach robionych u naszych Partnerów internetowych! Instalując wtyczkę w Waszej przeglądarce Google Chrome, upraszczacie sobie drogę wsparcia Polonii Bytom a my mamy pewność, że z każdych zakupów kibica Polonii u Partnera internetowego, zwrotka trafi na nasz cel.

Jak korzystać? 

Wystarczy nasz plug-in pobrać i zainstalować:

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome.
  2. Pobierz Plug-in tutaj: POBIERZ 
  3. Zainstaluj wtyczkę
  4. Otwórz ikonę puzzla w górnym rogu przeglądarki ,,Rozszerzenia”
  5. Wejdź w Polonia Bytom Reminder i zaloguj się tak jak do Appki
  6. GOTOWE!

Mając wpiętą wtyczkę, wystarczy że wpiszecie w google poszukiwaną rzecz. Załóżmy, że poszukujecie lodówki.

Przykłady

Wpisując w google frazę ,,lodówka”, w wynikach wyszukiwania pojawią Wam się oferty sklepów. Oferty naszych Partnerów, będą okraszone naszym herbem.

Jak widać, łatwo wybrać sklep, w którym wspieracie Polonię Bytom. Po wejściu w dany sklep, użytkownikowi pojawi się następujący ekran:

Wystarczy, że klikniesz ,,AKTYWUJ WSPARCIE” i GOTOWE! Od teraz to MY będziemy pamiętali o Twoich zwrotkach. Nie musisz robić już nic więcej. Każdorazowo jeśli będziesz dokonywać zakupów u naszego Partnera internetowego, aktywowane wsparcie naliczy zwrotkę automatycznie.

Co ważne, by mieć pewność, że wsparcie jest aktywne, w lewym dolnym rogu ekranu zawsze widoczny jest herb Polonii Bytom, by przypomnieć Ci, że dokonując zakupów, wspierasz swój Klub.

Prawda, że fajne?

Wtyczka dostępna jest dla użytkowników przeglądarki Google Chrome, niebawem ma również pojawić się dla przeglądarki Mozilla Firefox.

Pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do poprawnej instalacji i korzystania z uproszczonej formy zakupów! Kupując u naszych Partnerów, realnie wspieracie określone przez nas cele. Razem możemy więcej – teraz jeszcze łatwiej i prościej!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920