OGRAMY ARABIĘ SAUDYJSKĄ I POWALCZYMY O WYJŚCIE Z GRUPY – MECZ Z MEKSYKIEM NIE ZMĄCIŁ WIARY W BIAŁO-CZERWONYCH?

Pierwszy mecz Polaków w Katarze wzbudził skrajne reakcje. Jedni krytykują styl, inni doceniają, że po raz pierwszy w XXI wieku nie przegraliśmy spotkania na inaugurację Mistrzostw Świata. Analizy wskazują, że polscy fani wciąż wierzą w dobry wynik z Arabią Saudyjską i wyjście z grupy.

Według danych udostępnionych przez bukmachera Superbet, około 75% graczy typuje zwycięstwo Polski w najbliższym starciu, a nieco ponad 20% wyżej ocenia szanse naszych sobotnich rywali. Porównując te statystyki z danymi poprzedzającymi pierwszą kolejkę, kiedy na nasz triumf wskazywało ponad 90% graczy, można dojść do wniosku, że forma obu ekip w serii inaugurującej zmagania w grupie C nie przeszła bez echa. Choć tylko 6% obstawiających daje Saudyjczykom szansę na wyjście z grupy.

Lewandowski wpisze się na listę strzelców

Snajper FC Barcelony nie ma jeszcze w swoim dorobku bramki na Mistrzostwach Świata. Sytuacja ma ulec zmianie już w sobotę. 99% obstawiających, czy Polska zdobędzie bramkę, typuje, że tak, a według 30% strzelimy co najmniej dwa gole. 80% zakładów na strzelca gola w meczu, to typy na Lewandowskiego. Co piąty obstawiający za najbardziej prawdopodobny uznaje wynik 2:1 dla biało-czerwonych.

Argentyna wciąż faworytem graczy, ale już nie bukmacherów

Wpadka w meczu z Arabią nie wpłynęła na ocenę szans Argentyńczyków. Przygniatająca większość graczy wciąż widzi w reprezentacji Albicelestes głównego kandydata do zwycięstwa w grupie (93% kuponów). Są również faworytem do triumfu w całym turnieju (17%, przy 13% typujących na mistrza Brazylię). Swoje predykcje zweryfikowali jednak bukmacherzy, którzy na dzisiaj wyżej oceniają szanse Brazylii, Anglii i Francji.

Król strzelców jednak nie dla Messiego?

Niewiele zmieniło się w kwestii faworytów do założenia korony króla strzelców, przynajmniej analizując, co ląduje na kibicowskich kuponach. Wciąż około 20% za kandydata numer jeden uznaje Leo Messiego, a za jego plecami są Kylian Mbappe, Neymar i… Robert Lewandowski. Co ciekawe, przed spotkaniem z Meksykiem „Lewego” w roli najlepszego strzelca turnieju widziało 6% typujących. Dzisiaj, mimo kiepskiego występu, jest to już 10%. Gdyby z kolei zawierzyć bukmacherom, należałoby wskazać przede wszystkim Kyliana Mbappe, który dystansuje resztę stawki.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę