Ostatni sparing na własnej murawie!

Cztery zwycięstwa i dwie porażki. Tak prezentuje się sparingowy dorobek niebiesko-czerwonych. Po spotkaniu z wyżej notowanym rywalem nadszedł czas, na mecz z rywalami z naszej klasy rozgrywkowej. 

O godzinie 11:00 do Bytomia przyjadą zawodnicy RKS Radomsko. Grający na co dzień w I grupie III-ligi zespół po rundzie jesiennej plasuje się w środku tabeli. Wzmocnieni między innymi o japońskiego napastnika Ryo Yoshiokę Radomszczanie będą świetnym sprawdzianem dla naszej formy.

Dwa ostatnie spotkania niebiesko-czerwonych mimo porażki prezentowały wyrównany poziom gry. Zawodnicy po toczonym głównie w środku pola meczu z LKS Goczałkowice i dobrym meczu z I-ligową Odrą Opole z pewnością będą chcieli pokazać przed rozpoczęciem sezonu najlepszy poziom piłkarskiej wirtuozerii.

Jutrzejsze spotkanie zależnie od warunków atmosferycznych rozegramy albo na boisku przy ul. Olimpijskiej 2 albo na sztucznej murawie Silesii Miechowice przy ul. Dzierżonia.

Powyższe spotkanie to ostatnia szansa na zobaczenie na żywo zawodników Polonii w przerwie między rundami. 29 lutego wyjeżdżamy do Krakowa, a 7 marca zaczynamy ligę wyjazdowym meczem z Foto-Higieną Gać. Na bytomską murawę wrócimy dopiero 14 marca.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920