Ostatni sprawdzian przed sezonem

W sobotę pierwsza drużyna Polonii Bytom jedzie rozegrać ostatni sparing w Krakowie. Pod Wawelem zmierzymy się z wiceliderem III Ligi. 

Naszym ostatnim sparingpartnerem przed rozpoczęciem zmagań ligowych będzie Hutnik Kraków. Grający na co dzień w IV grupie III Ligi Hutnik zimę spędził w ciasnej czołówce tabeli swoich rozgrywek mając taki sam dorobek punktowy jak Korona II Kielce i Motor Lublin. Okres sparingowy klub z Małopolski wykorzystał bardzo intensywnie i przewagą piłkarzy Kamila Rakoczego z pewnością będzie świeżość. Przed sobotnim meczem Hutnik rozegra jeszcze w piątek sparing z Siarką Tarnobrzeg.

Nasza drużyna po dwóch przegranych meczach ponownie wygrała w spotkaniu z RKS Radomsko. Wynik spotkania pokazuje, że ruchy kadrowe podjęte przez sztab w okienku transferowym okazały się słuszne. Na listę strzelców wpisali się nasi nowi napastnicy – Adam Żak i Łukasz Krakowczyk. Pewne trafienie zaliczył też Dawid Krzemień, który zmierza po tytuł króla strzelców w okresie sparingowym. Bardzo ucieszył nas również powrót na boisko Norberta Radkiewicza, który z powodu przeziębienia musiał spędzić kilka dni na odpoczynku.

Ostatni sparing to dla sztabu trenerskiego czas ostatecznych decyzji dotyczących wyjściowej jedenastki na wyjazdowy mecz z Foto-Higieną Gać, którym zainaugurujemy rundę wiosenną w III lidze. 7 marca zaczynamy spotkaniem na wyjeździe, a już 14 marca wracamy do Bytomia z ligową piłką! Kolekcjonerskie karnety na mecze domowe nadal są dostępne w SKK i w siedzibie klubu na ul. Kolejowej 2A.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę