Ostatnia kolejka Haiz IV ligi BS Polonia – KS Unia Racibórz – Informacje organizacyjne

Przed nami ostatnia 30 kolejka Haiz IV i spotkanie BS Polonia Bytom – KS Unia Racibórz, które odbędzie się w sobotę 9 czerwca o godz. 17:00 na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 w Bytomiu. Polonia już w ubiegły weekend zapewniła sobie mistrzostwo grupy II Haiz IV ligi, a co za tym idzie niebiesko-czerwoni są już pewni udziału w spotkaniach barażowych o awans do III ligi, w których naszym rywalem będzie Ruch Radzionków.

 

Kasy stadionowe w najbliższą sobotę zostaną otwarte na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, czyli od godziny 15:00.

W związku z dużym zainteresowaniem możliwością zakupu biletu w kasie od ulicy Olimpijskiej, także i tym razem otwieramy przed Państwem możliwość nabycia wejściówki w ten sposób. W związku z tym:

UWAGA ! Pomiędzy godziną 15:00 a 16:00 sprzedaż biletów prowadzona będzie także w kasie od ul. Olimpijskiej.

Przypominamy, że cena biletu normalnego to 10 złotych, natomiast ceny biletów ulgowych to 5 złotych*, dzieci do 12 roku wchodzą na mecz za darmo.

*bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 12 do 18 roku życia oraz kobietom.

 

!!! UWAGA!!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

W związku z ograniczoną ilością wejściówek na spotkanie barażowe z Ruchem Radzionków, które odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 17:00 na naszym stadionie, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość wcześniejszego nabycia biletów na te derbowe starcie. Każdy z was, kto zakupi bilet na mecz z Unią Racibórz będzie miał możliwość zakupienia w kasie biletu na mecz barażowy (na jeden zakupiony bilet na mecz z Unią przysługuje jeden bilet na spotkanie barażowe). Cena biletu na spotkanie barażowe to 15 zł. Nie będzie sprzedawanych biletów ulgowych. Nie będzie także możliwości kupna w kasie stadionu jedynie biletu na spotkanie z Ruchem.

Wiemy, że sprzedaż wejściówek na spotkanie barażowe będzie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dlatego radzimy, by jak najszybciej nabyć wejściówki, ponieważ w dniu spotkania w wolnej sprzedaży może zostać niewielka ilość biletów.

 

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę