Ostatnie dni konkursu na nowe logo Akademii Polonii Bytom!

Prężnie działająca Akademia Polonii Bytom zrzesza w swoich strukturach blisko 300 wychowanków. Wraz rozwojem na płaszczyźnie sportowej oraz organizacyjnej, przyszedł czas również na odświeżenie warstwy wizualnej, którego pierwszym etapem będzie zaprojektowanie nowego logo.

Nasza Akademia jest jedyną w mieście szkółką, która może poszczycić się Certyfikacją PZPN w postaci Srebrnej Gwiazdki. Poza stałym rozwojem organizacyjnym i sportowym, Akademia do 2023 roku otrzyma nowy obiekt zgodny z normami PZPN oraz UEFA wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym. Kolejnym krokiem jest aktualizacja identyfikacji wizualnej Akademii, która obecnie korzysta z herbu oraz barw pierwszej drużyny. Logo jest podstawowym elementem w procesie tworzenia rozpoznawalności marki. W związku z tym ogłaszamy konkurs na koncept graficzny nowego emblematu, który będzie podstawą do stworzenia odświeżonego key-visualu. Będzie on również wykorzystywany w komunikacji wszelkich działań Akademii. Zwycięski projekt zostanie ogłoszony oficjalnym logo Akademii Polonii Bytom.

Spośród nadesłanych prac wybierzemy dwa wyróżnione projekty, które wezmą udział w otwartym głosowaniu na zwycięzcę całego konkursu. Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógł uczestniczyć w wyborze nowego logo. Zwycięzca zostanie zaproszony na oficjalne przedstawienie nowego logo podczas Dnia Otwartego Akademii, otrzyma koszulkę meczową oraz statuetkę, a na naszych mediach zostanie sporządzony obszerny artykuł, poświęcony projektowi oraz jego autorowi. Za drugie miejsce w ramach pocieszenia przewidziany został zestaw upominków.
Wytyczne konkursowe:
  • Logo powinno nawiązywać do piłki młodzieżowej oraz tonacji barw Polonii Bytom
  • Nowe logo należy wykonać w wersji kolorowej oraz monochromatycznej
  • Pliki konkursowe należy nadsyłać w formatach: png, pdf oraz w pliku otwartym (eps lub cdr) w rozmiarze 2000×2000 pikseli oraz w rozdzielczości 300ppi.
Projekty należy nadsyłać na adres:
Termin nadsyłania prac: do 13.08.2021r.do godziny 23:59.
Regulamin: REGULAMIN

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920