Oświadczenie spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.

W związku z pojawieniem się klubu piłkarskiego Polonia Bytom w artykułach prasowych, dotyczących niepokojących trendów na rynkach bukmacherskich w zakresie polskiej piłki nożnej, pragniemy przedstawić stanowisko spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. 

Nie posiadamy informacji, by spotkania ligowe z naszymi rywalami wykraczały poza sportową postawę na boisku. Jako klub pielęgnujący ponad 100-letnią historię, budujący nowe pokolenie piłkarskie w Bytomiu, potępiamy wszelkie symptomy oraz zachowania, prowadzące do braku poszanowania sportowych wartości i zasad fair play. Nadrzędną misją klubu, którego barwy reprezentowało wielu znakomitych zawodników i trenerów, jest uczciwa postawa na murawie i poza nią.

Pragniemy również zwrócić uwagę, że w artykułach pojawiających się w mediach w zakresie sprawy, wymienianie nazwy klubu bez jakichkolwiek dowodów, jest dla spółki krzywdzące i godzi w dobre imię Polonii Bytom.

Jednocześnie spółka Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. wyraża pełną gotowość, jeśli zajdzie taka konieczność,  do współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz organami Państwowymi w przedmiotowej sprawie.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę