Pierwsza drużyna zasilona młodzieżą z klubowej Akademii

Kamil Wójcik, Michał Subczyński oraz Denis Bardl to trójka zawodników, która na stałe zasiliła kadrę pierwszej drużyny przed startem sezonu 2020/2021 rozgrywek III ligi grupy trzeciej! 

 

Kamil Wójcik oraz Denis Bardl to wychowankowie bytomskiego klubu z rocznika 2003, którzy w ostatnich latach pod okiem trenerów klubowej Akademii dokonali skoku jakościowego, który skutkuje dzisiaj przesunięciem na stałe do kadry pierwszej drużyny. Kamil Wójcik to zawodnik występujący na pozycji środkowego pomocnika, natomiast Denis Bardl w nadchodzących rozgrywkach ma pełnić rolę zmiennika Adama Żaka. Ostatni z trójki, czyli bramkarz, Michał Subczyński, do klubowej Akademii dołączył przed sezonem 2019/2020, ale w przeciągu ostatnich miesięcy zdążył przekonać do siebie trenera Mirosława Kuczerę, który postanowił dać szansę treningów z pierwszą drużyną młodzieżowemu bramkarzowi.

 

Cała trójka w dalszym ciągu występować będzie w rozgrywkach Ligi Juniorów A1, jednocześnie walcząc o swoje minuty w pierwszej drużynie seniorów. Życzymy powodzenia! 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę