Pierwszy sparing przed nami. BS Polonia Bytom – KS “Decor” Bełk już dzisiaj o 11:00 przy Olimpijskiej.

O godzinie 11:00 na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej 2 rozpocznie się pierwszy sparing Polonii Bytom w letnim okresie przygotowawczym przed startem rozgrywek Haiz IV ligi w sezonie 2018/19. Rywalem naszej drużyny będzie KS “Decor” Bełk. 

Nasi zawodnicy przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli we wtorek pod wodzą nowego szkoleniowca, którym został Marcin Domagała. Po kilku dniach treningów będziemy mieli okazję poznać możliwości nowej drużyny, która tworzy się przy Olimpijskiej. Sparing z drużyną prowadzoną przez Jarosława Kupisa będzie przede wszystkim doskonałą okazją do zobaczenia nowych twarzy w naszej drużynie. Mamy tutaj na myśli Łukasza Matusiaka, który wczoraj podpisał kontrakt z niebiesko-czerwonymi. Przewidujemy także występ szerokiej grupy zawodników testowanych.

Drużyna KS “Decor” Bełk rywalizowała z polonistami w zeszłorocznych rozgrywkach Haiz IV ligi. Na finiszu rozgrywek niebiesko-czerwoni okazali się zdecydowanie lepsi od podopiecznych Jarosława Kupisa, dzięki czemu to nasza drużyna wygrała grupę drugą i wystąpiła w przegranych barażach o III ligę. Zarówno w naszej drużynie, jak i u gości w ostatnich tygodniach doszło do zmian personalnych, przez co zapewne jutro na boisku zobaczymy zupełnie inne zespoły, niż te, które widzieliśmy wiosną tego roku.

Spotkanie rozegrane zostanie na płycie głównej w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej 2. Początek spotkania o godz. 11:00. O wyniku na bieżąco informować będziemy za pośrednictwem naszego kanału na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę