Piotr Makowski oraz Bartosz Dyszy zawodnikami Polonii Bytom!

Miło nam poinformować, iż w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 rozgrywek Haiz IV ligi, niebiesko-czerwone barwy reprezentować będzie dwójka nowych zawodników. O zakontraktowaniu Bartosza Dyszego informowaliśmy już za pośrednictwem klubowych kanałów social media, natomiast nie jest to jedyne wzmocnienie naszej drużyny. 24-letni Piotr Makowski, który w rundzie jesiennej bronił barw III ligowego MKS-u Kluczbork, przez najbliższe miesiące będzie grał w drużynie prowadzonej przez trenera Marcina Domagałę. 

21-letni Bartosz Dyszy urodził się w Siemianowicach Śląskich, a jego pierwszym klubem był UKS MOSM Będzin. Następnie środkowy obrońca reprezentował barwy takich klubów jak Zagłębie Sosnowiec, czy też Wisła Kraków. Rundę jesienną Dyszy spędził grając w Polonii….Poraj, z którą nasz zespół przegrał wysoko aż 0:3 w rundzie jesiennej Haiz IV ligi. Zawodnik zamienił Poraj na Bytom na zasadzie transferu definitywnego.

24-letni środkowy napastnik lub boczny pomocnik, Piotr Makowski, bardzo dobrze znany jest w naszym regionie. Wychowanek GKS-u Katowice w latach 2012-2015 reprezentował barwy naszego lokalnego rywala, a więc Szombierek Bytom, w barwach których w rozgrywkach III ligi strzelił łącznie 20 bramek. Ostatnie pół roku Makowski spędził w Kluczborku gdzie w 17 rozegranych spotkaniach zdobył dwie bramki. Zawodnik niedawno rozwiązał umowę z klubem z Opolszczyzny i zdecydował się na dołączenie do drużyny prowadzonej przez  trenera Marcina Domagałę.

Piotrkowi oraz Bartoszowi życzymy samych sukcesów w niebiesko-czerwonych barwach. Witamy na pokładzie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920