Piotr Topolewski z pierwszym profesjonalnym kontraktem w Polonii!

Takie wiadomości lubimy Wam przekazywać! Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż wychowanek Polonii Bytom, 16-letni Piotr Topolewski podpisał swój pierwszy, profesjonalny kontrakt piłkarski z naszym Klubem!

 

Oznacza to, iż podążył on śladem innych wychowanków Polonii Bytom, a więc Łukasza Piontka czy Mateusza Anklewicza, którzy podobnie jak Piotr mają już na swoim koncie debiut na poziomie 3. Ligi i stale trenują z pierwszą drużyną klubu dwukrotnego mistrza Polski. Piotr Topolewski jest jedną z wiodących postaci drużyny Juniora Starszego Polonii Bytom i nie ulega wątpliwościom, iż jeżeli dalej będzie skutecznie i ciężko jak do tej pory pracował, to jeszcze niejednokrotnie usłyszymy o ambitnym wychowanku Niebiesko-czerwonych w mediach sportowych.

 

Piotr Topolewski (po podpisaniu swojego pierwszego kontraktu):

Bardzo się cieszę z podpisania kontraktu. Jest to dla mnie ważny dzień. Jestem niezwykle zadowolony, iż mogę być częścią pierwszej drużyny Polonii Bytom. Teraz skupiam się głównie na trenowaniu i grze w zespole Juniora Starszego Polonii. Przez najbliższe miesiące chcę dążyć do tego, aby rozegrać w tym sezonie jak najwięcej minut na poziomie 3. Ligi.

 

Wojciech Mróz (trener drużyny Juniora Starszego A1):

Piotrka mam przyjemność prowadzenia jako trener Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom już od kilku lat. Jest to dla mnie bardzo radosna nowina, iż podpisał on z klubem swój pierwszy profesjonalny kontrakt piłkarski. Piotrek jest typem zawodnika, który bardzo cierpliwie, krok po kroku dąży do obranego przez siebie celu. Już podczas trenowania zespołu Młodzika, występującego wówczas w silnie obsadzonej Lidze Wojewódzkiej widziałem, jak jak “Topol” walczył o miejsce w składzie. Dzisiaj jest to zawodnik, bez którego nie wyobrażamy sobie rywalizacji naszej drużyny w rozgrywkach I Ligi Wojewódzkiej Juniora Starszego. Piotrkowi życzę dalszej wytrwałości w dążeniu do celu i gratuluję podpisania kontraktu.

 

Piotrkowi życzymy powodzenia na dalszej drodze jego piłkarskiej przygody z Polonią Bytom!

 

Fot. Piotr Topolewski (w środku) podczas debiutu w 3. Lidze w meczu z Piastem Żmigród (11.06.2022r.)

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę