Pistolety do masażu Theragun teraz w specjalnej promocji na Weron.pl

Regeneracja po wysiłku fizycznym jest niejednokrotnie ważniejsza niż sam trening. Poznajcie Theragun, czyli profesjonalny pistolet do masażu, możliwy do nabycia w promocyjnej cenie u naszego partnera.

Theragun to seria specjalistycznych urządzeń do terapii perkusywnej, czyli masażu mięśni głębokich, odpowiedzialnych za stabilizację całego ciała i prawidłową postawę.

Urządzenia te łączą w sobie wszechstronne działanie:

  • usuwają głębokie napięcia mięśniowe zapobiegając kontuzjom,
  • likwidują ból, wspomagając okres rekonwalescencji i pozwalając na szybszy powrót do pełnej sprawności fizycznej,
  • rozluźniają przykurczone mięśnie, pomagając w szybszej regeneracji,
  • zmniejszają ból spowodowany długotrwałą pracą w pozycji siedzącej oraz poprawiają zakres ruchów w stawach oraz elastyczność tkanek.

Dzięki swojej innowacyjności i jakości zyskały zaufanie największych klubów piłkarskich, w których z powodzeniem wspomagają powrót do pełni sprawności swoich zawodników. Możemy spośród nich wymienić takie marki jak: Paris-Saint Germain, Real Madryt czy Bayern Monachium. Od dłuższego czasu wspomagają one również regenerację zawodników Polonii Bytom.

Nasz partner, firma Weron.pl przygotowała dla Was specjalną promocję, w ramach której możecie kupić urządzenia Theragun ze zniżką aż do 650zł, co czyni ofertę bardzo atrakcyjną. Zachęcamy do zapoznania się z nią pod poniższym linkiem:

Weron.pl

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę