Polonia Bytom członkiem Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Z dniem 27 sierpnia 2021 roku, Spółka Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. została przyjęta do grona członków Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Bytomska Izba Przemysłowo Handlowa zrzesza ponad 70 podmiotów gospodarczych z terenu Bytomia, Radzionkowa oraz Zabrza. Celem działalności BIPH jest integracja środowiska przedsiębiorców, reprezentowanie ich interesów przed organami władzy ustawodawczej, wykonawczej i samorządowej. W swej działalności również stawia na kojarzenie partnerów handlowych, przekazywanie informacji gospodarczych, organizowanie szkoleń i seminarium oraz wiele innych działań skierowanych dla przedsiębiorców. Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa obchodziła w ubiegłym roku jubileusz 25-lecia istnienia, została tez odznaczona Medalem miasta Bytomia.

Dziękujemy za przyjęcie naszej Spółki w szeregi Izby, której działalność na rzecz przedsiębiorców i nie tylko, ceniona jest na terenie Bytomia od 26 lat. Dołączenie do grona bytomskich podmiotów zrzeszonych w ramach Izby, to świadectwo konsekwentnie realizowanego od 2018 roku planu, który zakłada realizację inwestycji oraz budowę klubu z infrastrukturą i sekcjami sportowymi na miarę realnych możliwości. To także dowód na rozwój świadomości biznesowej i transparentności naszej Spółki, która sukcesywnie zyskuje zaufanie partnerów – przyznał podczas wręczenia certyfikatu o obecności w gronie członków Sławomir Kamiński, Prezes Zarządu Spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.

Dokument potwierdzający obecność BS Polonii Bytom w szeregach Izby, wręczony został podczas IX Pikniku Biznesu i Sportu na kortach ,,Górnika” w Bytomiu. Podczas pikniku, powołano do życia Bytomski Klub Olimpijczyków, którego pomysłodawcami są: Krzysztof Gajos, Prezes Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Sławomir Kamiński. Akt założycielski podpisali m.in. tacy olimpijczycy jak: Beata Pacut (Judo), Robert Krawczyk (Judo), Mariusz Puzio (hokej), Franciszek Kukla (hokej) czy Grażyna Wojciechowska (Łucznictwo). W najbliższym czasie do tego grona dołączy także m.in. wybitny piłkarz bytomskiego Klubu, olimpijczyk z Rzymu, Ryszard Grzegorczyk.
Ideą klubu jest propagowanie wartości olimpijskich, szerzenie wiedzy o bytomskich olimpijczykach oraz krzewienie kultury i sportu na terenie naszego miasta. Bytom wychował wielu cenionych olimpijczyków ale musimy postarać się, by zgodnie z hasłem naszej piłkarskiej akademii, ,,nowe pokolenie” mogło równie godnie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej – dodaje Sławomir Kamiński.

Obecność Spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. w gronie członków Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej zakłada udział we wspólnie organizowanych wydarzeniach oraz nowych inicjatywach w zakresie biznesu i sportu.

fot. Hubert Klimek/Miasto Bytom

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę