Polonia Bytom – GKS Radziechowy-Wieprz – 1/4 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim w Śląskie TV.

Już dziś o godzinie 17:30 na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 rozegrane zostanie spotkanie 1/4 Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, w którym niebiesko-czerwoni zmierzą się z zespołem GKS Radziechowy-Wieprz. Spotkanie rozegrane zostanie bez udziału publiczności, gdyż obiekt przy ul. Olimpijskiej nie spełnia aktualnie norm bezpieczeństwa w zakresie organizowania imprez z udziałem widzów. 

 

W pierwszej rundzie rozgrywek wojewódzkich o Puchar Polski, niebiesko-czerwoni pokonali po wyrównanym spotkaniu ligowego rywala – Wartę Zawiercie. Bramkę na wagę awansu zdobył 19-letni wychowanek naszej drużyny – Tomasz Pośpiech. Dzisiaj podopieczni trenera Marcina Domagały stoją przed kolejnym wyzwaniem, w postaci starcia z przedstawicielem grupy II Haiz IV ligi, a więc mowa o GKS Radziechowy-Wieprz. W poprzednich rozgrywkach zespół Polonii dwukrotnie mierzył się z naszym dzisiejszym gościem. Niebiesko-czerwoni na wyjeździe ulegli GKS-owi 1:4, natomiast przy Olimpijskie to nasza drużyna była góra i zwyciężyła 3:2.

GKS Radziechowy-Wieprz zajmuje aktualnie 11 pozycję w rozgrywkach grupy II Haiz IV ligi. Zespół z Radziechowego na swoim koncie zgromadził 29 punktów i już raczej spokojnie może myśleć o utrzymaniu w rozgrywkach IV ligi.

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30, a relację video w systemie PPV przeprowadzi portal Śląskie TV – Polonia Bytom – GKS Radziechowy-Wieprz PPV. Relację tekstową mogą Państwo śledzić także na naszym profilu na Facebooku. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę