Polonia Bytom – Ruch Chorzów: Ważne informacje organizacyjne

Najstarsze Derby Śląska: Polonia Bytom – Ruch Chorzów już w niedzielę 13 września o 15:00. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi. 

Mecz, którym żyje cały region. Naprzeciw siebie staną dwie uznane marki, dwa kluby świętujące 100-lecie istnienia. Nie w wirtualnym świecie a na zielonej murawie.

Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Frycza Modrzewskiego 3. Przypominamy, że jesienią 2020 roku w związku ze stanem epidemicznym mecze Polonii może oglądać:

  • 250 osób sektor kibicowski
  • 170 osób sektor rodzinny

Dystrybucję biletów na NDŚ prowadzi Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom w siedzibie SKK przy ul. Kolejowej 6 w Bytomiu.

WAŻNE INFORMACJE – SPRZEDAŻ BILETÓW:

➢7.09 Poniedziałek 18:00-19:00 – sprzedaż WYŁĄCZNIE dla osób, które zakupiły karnety na rundę wiosenną 2020 poprzedniego sezonu.

➢7.09. Poniedziałek 19:00-20:00 – sprzedaż ogólnodostępna (pod warunkiem, że wcześniej nie zostaną wyprzedane wszystkie bilety)

➢9.09 Środa 19:00-20:00 – sprzedaż ogólnodostępna (pod warunkiem, że wcześniej nie zostaną wyprzedane wszystkie bilety)

WAŻNE INFORMACJE – TRANSMISJA MECZU:

Najstarsze Derby Śląska transmitowane będą na żywo w systemie pay per view. Koszt dostępu to jedynie 15zł. Będzie to jedyna oficjalna transmisja meczu, wzbogacona o przedmeczowe studio, komentarze ekspertów i wywiady ,,na gorąco” prosto z murawy.
Zakup transmisji dostępny będzie od 7.09.

Reklama podczas transmisji: marketing@bspb.pl


Liczymy na Wasze wsparcie – zarówno na stadionie jak i przed telewizorami. Bądźcie z nami‼️ 🔵🔴

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę