Polonia Bytom – Śląsk Świętochłowice, czyli ostatni piłkarski akord 2018 roku w Bytomiu. Informacje organizacyjne.

Już w sobotę 17 listopada o godzinie 13:00 niebiesko-czerwoni w ostatnim starciu w tym roku zmierzą się z wiceliderem ze Świętochłowic, który przez całą rundę jesienną rozgrywek Haiz IV walczy z naszymi zawodnikami jak równy z równym. Podopieczni trenera Marcina Domagały przed najważniejszym spotkaniem rundy mają przewagę nad swoim bezpośrednim rywalem w postaci dwóch oczek, ewentualne zwycięstwo nad Śląskiem pozwoli naszej drużynie przezimować na fotelu lidera z przewagą aż pięciu punktów nad resztą ligowej stawki. Będzie to oficjalne zakończenie roku 2018 w Bytomiu z udziałem naszej drużyny, w związku z tym przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące sobotniego starcia.

Cena biletu normalnego wynosi 10 złotych, natomiast cena biletu ulgowego to 5 złotych. Dzieci do 12 roku życia wchodzą na mecz za darmo. Przypominamy, że bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 12 do 18 roku życia oraz kobietom. Kasy stadionowe otwarte będą dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, a więc od godziny 11:00, natomiast otwarcie bram stadionowych nastąpi o godzinie 12:00.

Wszystkich kibiców serdecznie prosimy, aby po przejściu przez bramę wejściową kierować się na sektor specjalnie wygrodzonym korytarzem. Uprasza się o zajmowanie jedynie miejsc na sektorze, na którym zamontowane są krzesełka. Pozostałe sektory są wyłączone z użytku. Dół trybuny głównej zgodnie z ustaleniami ze środowiskami kibicowskimi, przeznaczony jest dla kibiców, którzy aktywnie będą wspierać zawodników w trakcie trwania spotkania.

W związku z ograniczoną ilością wejściówek na spotkania ligowe zachęcamy do jak najszybszego zakupu biletu. Zachęcamy także do wcześniejszego zajmowania miejsc na obiekcie.

W sobotę wszyscy widzimy się na Szombierkach !!!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę