Polonia Bytom – Śląsk Świętochłowice transmisja PPV w Śląskie TV.

Runda jesienna rozgrywek Haiz IV ligi dobiega końca. Przed nami ostatni akord 2018 roku, a więc spotkanie na szczycie ligowej tabeli, w którym nasza drużyna zmierzy się z wiceliderem – Śląskiem Świętochłowice. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 17 listopada o godzinie 13:00. Transmisję PPV z tego spotkania przeprowadzi portal Śląskie TV.

Zawodnicy trenera Marcina Domagały z drużyną ze Świętochłowic mieli się zmierzyć już tydzień temu, jednak ze względów bezpieczeństwa, decyzją Śląskiego ZPN spotkanie zostało przełożone na najbliższą sobotę. Niebiesko-czerwoni przy ewentualnym zwycięstwie mogą zapewnić sobie 5 punktową przewagę nad swoim najgroźniejszym ligowym przeciwnikiem.

Zapowiada się więc święto piłki w Bytomiu, na które nie trzeba nikogo specjalnie zapraszać na Stadion Miejski w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego. Kto jednak nie ma możliwości z wysokości trybun obejrzeć sobotniego spotkania, może skorzystać z oferty Śląskie TV, które przeprowadzi transmisję PPV. Początek transmisji od godziny 12:50. Serdecznie zapraszamy.

 

Polonia Bytom – Śląsk Świętochłowice mecz rundy jesiennej rozgrywek Haiz IV w Śląskie TV

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę