Polonia Bytom – Unia Dąbrowa Górnicza już za 2 dni. Informacje organizacyjne.

Zaledwie dwa dni pozostały do rozpoczęcia spotkania Polonia Bytom – Unia Dąbrowa Górnicza, które rozegrane zostanie na stadionie miejskim w Bytomiu Szombierkach o godzinie 16:00 w najbliższą sobotę 30 marca. Bytomianie mają za sobą już dwa ligowe starcia ten wiosny, w których zanotowali komplet punktów. Tym razem do Bytomia przyjedzie drużyna z Dąbrowy Górniczej, którą prowadzi były trener Polonii – Piotr Pierścionek. Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące sobotniego spotkania. 

 

Przypominamy, że na sektor kibicowski w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 wstęp mają jedynie posiadacze karnetów. Przygotowaliśmy cztery rodzaje karnetów, których aktualna cena wynosi:

Karnet na sektor kibicowski, na którym odbywać się będzie zorganizowany doping kibiców. Sektor ten usytuowany będzie na trybunie głównej stadionu miejskiego przy ul. Frycza Modrzewskiego:

 

  • karnet normalny kibicowski w cenie 89 zł – ostatnie 40 sztuk karnetów !!!! 
  • karnet ulgowy kibicowski w cenie 49 zł (przysługuje młodzieży od 13 do 18 roku życia) – ostatnie 5 sztuk karnetów !!!

 

 

Karnet na sektor rodzinny, na który zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież, a także osoby starsze, które pragną w spokojnej i rodzinnej atmosferze obserwować poczynania zawodników Polonii Bytom. Sektor ten usytuowany będzie na trybunie naprzeciwko trybuny głównej. Dla najmłodszych kibiców zasiadających na sektorze rodzinny czekać będą różnego rodzaju atrakcje:

 

  • karnet normalny rodziny w cenie 89 zł
  • karnet ulgowy rodzinny w cenie 49 zł (przysługuje młodzieży od 13 do 18 roku życia, kobietom oraz seniorom powyżej 60 roku życie)

 

 

 

W dalszym ciągu mogą Państwo zaopatrzyć się w karnet, który nabyć można w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 6 w najbliższy piątek w godzinach od 18:00 do 20:00. 

 

 

Informujemy, iż w kasie stadionowej nie będzie prowadzona sprzedaż pojedynczych biletów na sektor przeznaczonych dla grup kibicowskich. Na sektor wstęp mają jedynie osoby, które zakupią karnet. Jeżeli pula karnetów zostanie sprzedana w prowadzonej przedsprzedaży, nie będzie możliwości zakupu karty wstępu na sektor kibicowski w dniu meczu.

 

W sobotę 30 marca o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie 18 kolejki Haiz IV ligi, w którym Polonia Bytom zmierzy się z Unią Dąbrowa Górnicza. W tym dniu kasa stadionowa otwarta będzie na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, a więc od godziny 14:00. W kasie stadionowej uzyskają Państwo możliwość zakupu następujących typów wejściówek:

 

 

  • karnet normalny kibicowski w cenie 89 zł – ostatnie 40 sztuk karnetów !!!
  • karnet ulgowy kibicowski w cenie 49 zł ostatnie 5 sztuk karnetów !!!
  • karnet normalny rodzinny w cenie 89 zł 
  • karnet ulgowy rodzinny w cenie 49 zł 
  • bilet jednorazowy normalny na sektor rodzinny w cenie 12 zł 
  • bilet jednorazowy ulgowy na sektor rodzinny w cenie 7 zł 

 

 

Prawo do zakupu biletów oraz karnetów ulgowych przysługuje młodzieży od 13 do 18 roku życia, kobietom oraz seniorom powyżej 60 roku życia. Dzieci do 12 roku życia wraz z opiekunem posiadającym bilet/karnet mają wstęp na stadion – bezpłatny. 

 

Przy okazji kolejnych spotkań rozgrywanych w roli gospodarza na stadionie miejskim w Bytomiu Szombierkach w dalszym ciągu prowadzona będzie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Cena karnetów oczywiście będzie proporcjonalnie obniżana w stosunku do spotkań, które pozostaną do zakończenia rundy.

 

Dużą nowością w rundzie wiosennej jest otwarcie sektora rodzinnego, na który zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami, ale także osoby starsze, które pragną w spokoju oglądać boiskowe poczynania zawodników Polonii. Sektor rodzinny usytuowany jest naprzeciwko trybuny głównej. Wejście na sektor znajduje się z drugiej strony stadionu miejskiego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3. W okolicach sektora rodzinne znajduje się parking, na którym mogą Państwo pozostawić samochód. Przy bramie wejściowej na sektor rodzinny nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów. Przy okazji organizacji spotkań ligowych otwarta będzie jedna kasa stadionowa, która znajduje się przy wejściu głównym od strony „Hali na Skarpie”. Prosimy, o wcześniejsze zakupienie wejściówek, aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem spotkania. Gości honorowych oraz młodzież Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom prosimy o kierowanie się na sektor rodzinny. Osoby, które zaopatrzyły się w karnet na sektor kibicowski mają możliwość wstępu na sektor rodzinny jedynie jako opiekun swojego dziecka. Nie ma możliwości wstępu z karnetem rodzinnym na sektor kibicowski. 

 

Informujemy, iż od rundy wiosennej tracą ważność wszystkie lity tzw. VIP. Osoby, które do tej pory korzystały z darmowego wejścia na podstawie list znajdujących się na bramie głównej, prosimy o zakup karnetu lub pojedynczego biletu na dane spotkanie mistrzowskie z udziałem naszej drużyny.

Raz jeszcze powtarzamy, iż sprzedaż wejściówek oraz karnetów w dniu meczu odbywać się będzie w kasie stadionowej, która mieści się przy bramie głównej od strony „Hali na Skarpie”. Kasa stadionowa otwarta będzie od godziny 14:00, natomiast bramy wejściowe otwarte będą w sobotę od godziny 15:00.

 

Mamy nadzieję, iż spotkania w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 Haiz IV ligi z udziałem Polonii Bytom będzie wspólnie oglądać w miłej i przyjaznej atmosferze na sektorze rodzinnym, natomiast niebiesko-czerwoni fani na sektorze kibicowskim zgotują fantastyczną atmosferę, która poprowadzi naszych zawodników do zwycięstw.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920