Polonia Bytom zakończyła współpracę z operatorem aplikacji

Z dniem 30 czerwca 2022 roku aplikacja Polonii Bytom przestanie być aktywna dla użytkowników.  

Aplikacja bytomskiego Klubu oparta na zewnętrznym systemie Dobre Zakupy (dawniej Sportbonus), która po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w listopadzie 2020 roku, była narzędziem zarówno dla celów informacyjnych, jak i finansowych. Mechanizm polegał na dokonywaniu zakupów online poprzez wybieranie sklepu partnera z poziomu aplikacji. Dzięki przekierowaniu z apki, podczas dokonanych zakupów, system naliczał zwrotkę, która trafiała na wybrany przez klub cel. W aplikacji można było znaleźć zarówno partnerów stacjonarnych jak i online.

Już w pierwszym miesiącu od debiutu programu, udało się zrealizować cel, jakim było wsparcie akcji ,,Niebiesko-Czerwone Święta”. W 2021 roku w sprzęt sportowy, wraz ze wsparciem Stowarzyszenia ,,Olimp Partner Polonia Bytom”, zaopatrzona została także klubowa akademia.

Aplikacja była także narzędziem do kreatywnych działań związanych z transferami zawodników oraz prezentacji nowych sponsorów. I tak w 2021 roku kibice bezpośrednio w aplikacji mogli dowiedzieć się, że ówczesny zawodnik, Filip Żagiel, parafował nową umowę z klubem a kilka tygodni później przywitali się z nowym sponsorem Polonii Bytom, firmą Superbet.  W rundzie jesiennej 2021 lub zimą podczas sparingów, kibice brali udział w typerze spotkań Polonii, w walce o cenne nagrody.

Współpraca z Polonią Bytom musi jednak zawierać stały rozwój i gwarantować rozwiązywanie problemów, zgłaszanych przez kibiców, którzy są użytkownikami aplikacji. To dzięki naszym fanom zrealizowano konkretne cele i dla naszych kibiców prowadzono relacje ze spotkań, wrzucano w pierwszej kolejności kluczowe informacje, czy pozyskiwano partnerów. Wspomnianego rozwoju, a także kluczowej obsługi klienta, w postaci rozwiązywania zgłaszanych przeciwności, niestety w ostatnich miesiącach zabrakło. Bez wsparcia technicznego, bez ciągłego progresu obustronnej współpracy, klub nie widział dalszej perspektywy działania, dlatego postanowiono ją zakończyć.

Aplikacja wygaśnie z dniem 30 czerwca, aby usunąć swoje konto w serwisie Dobre Zakupy (dawniej Sportbonus), należy zalogować się do swojego panelu użytkownika poprzez stronę TUTAJ, przejść do sekcji Ustawienia –> E-mail i hasło–> Usuń konto.

Polonia Bytom będzie czyniła starania rynkowe, by klub w przyszłości posiadał swoją aplikację. Póki co, zapraszamy Was na pozostałe kanały komunikacji, w których każdy znajdzie coś dla siebie:

Facebook Polonii Bytom 

Instagram Polonii Bytom 

Twitter Polonii Bytom 

PB TV w serwisie Youtube

Facebook Akademii Polonii Bytom 

Strona www Akademii Polonii Bytom 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę