Polonia najlepsza w kwalifikacjach ePucharu Polski! Już jutro Play-offy

Wczorajszy wieczór upłynął pod znakiem zmagań na wirtualnej murawie w ramach ORLEN ePucharu Polski. Reprezentant Polonii Bytom poradził sobie znakomicie, wygrywając całe eliminacje. Tym samym zameldowaliśmy się wśród najlepszych 16 drużyn w kraju.

Kwalifikacje były bardzo długie i wyczerpujące, ale nasz reprezentant Adam “Neerven” Marczak podołał wyzwaniu i okazał się najlepszy z całej stawki, pokonując przy tym najlepszych zawodników w kraju. Wyższość Polonisty musieli oddać między innymi: nasz były zawodnik Marcin “mRN” Sczes, obecny Mistrz Polski Kamil “Riptorek” Soszyński czy grający na co dzień dla francuskiego Montpellier HSC Damian “damie” Augustyniak (tutaj w barwach GKS Bełchatów).

Faza kwalifikacyjna turnieju organizowanego przez PZPN w grze EA FC 24 rozgrywana była w formacie szwajcarskim “swiss bracket”, gdzie awans uzyskiwało 12 drużyn, które wygrają co najmniej 7 z 9 spotkań oraz 4 najlepsze drużyny, którym udało się zwyciężyć w 6 z 9 meczów. Nasz reprezentant był tego dnia w bardzo dobrej dyspozycji. Wygrał 8 pierwszych meczów, a wyższość rywala musiał uznać w ostatnim spotkaniu, które z racji wysokiego współczynnika wygranych u rywali odprawionych z kwitkiem przez Adama nie miało znaczenia nawet w kontekście rozstawienia.

Tak prezentują się wyniki z poszczególnych rund:

  1. runda: 3:0 vs GKS Futsal Nowiny (walkower);
  2. runda: 5:3 vs Podbeskidzie Bielsko-Biała;
  3. runda: 13:1 vs LKS Izdebki;
  4. runda: 4:3 vs Ruch Chorzów;
  5. runda: 6:4 vs GKS Bełchatów;
  6. runda: 5:1 vs Widzew Łódź;
  7. runda: 4:2 vs Jagiellonia Białystok;
  8. runda: 6:3 vs LKS Polonia Luszowice;
  9. runda: 1:5 vs Raków Częstochowa.

Faza play-off została przewidziana na 21.12.23r. , gdzie najlepszych 16 drużyn powalczy o udział w turnieju LAN w Warszawie, odbywającym się 27.12.23r. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was transmisję na naszym profilu Facebook, która rozpocznie się o godzinie 18:30.

Zachęcamy wszystkich do oglądania i dopingowania!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę