Pomagamy Dominikowi Brzozowskiemu!

Dominik Brzozowski to nasz bramkarz, który przebojem wdarł się do pierwszego składu w tym sezonie i był bardzo pewnym punktem między słupkami Niebiesko-Czerwonych. Niestety doznał on bardzo groźnego urazu, który mógł spowodować nawet przedwczesne zakończenie przygody z piłką nożną.

Nasz młodzieżowiec rozegrał w obecnym sezonie 26 spotkań, zachowując przy tym sześć razy czyste konto. W rozmowie pod koniec maja mówił: „Mam nadzieję, że uda mi się do ostatniego spotkania utrzymać miejsce w bramce”. Niestety zaledwie kilka dni później podczas treningu doznał urazu kręgosłupa, który bez szybkiego zabiegu mógł nawet spowodować przedwczesne zakończenie kariery. Na szczęście szybka reakcja spowodowała, że rokowania są bardzo obiecujące. Mikrodiscektomia, bo tak nazywa się procedura jaką przebył nasz zawodnik ma na celu usunięcie przepukliny krążka międzykręgowego.

Operacja oraz leczenie tego typu urazów nie jest obejmowane w ramach ubezpieczenia sportowego zawodnika. Ze względu na bardzo wysokie koszty postanowiliśmy dołączyć się do akcji pomocy Dominikowi. Niestety operacja oraz leczenie tego typu urazów nie jest obejmowana w ramach ubezpieczenia sportowego zawodnika. Na naszym Facebooku będziemy przeprowadzać licytacje, które przybliżą nas do celu. W pierwszej z nich będziecie mogli wygrać unikatowy proporczyk meczowy z ostatniego meczu derbowego przeciwko Ruchowi Chorzów:

Licytacja

Zachęcamy też do bezpośredniej pomocy na stronie zrzutki, którą znajdziecie pod poniższym linkiem:

Zrzutka

 

Trzymaj się Brzoza!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę