Ponad 400 osób zostało już właścicielami Karty Kibica! Dziękujemy!

O tym, że mecz Polonii Bytom wśród jej sympatyków traktowany jest jak święto, wiemy nie od dzisiaj. Jako dowód na zainteresowanie meczami rozgrywek 2. ligi po kilkuletniej nieobecności Polonistów na tym poziomie rozgrywkowym niech świadczy fakt, iż ponad 400 osób zostało już właścicielami Karty Kibica! Dziękujemy za zaufanie!

Minął miesiąc, odkąd w naszej ofercie zagościła Karta Kibica. Oprócz możliwości wsparcia klubu, posiadacz karty zyskał wiele korzyści, które ułatwiły m.in. procesy związane z nabyciem biletów na mecze domowe Polonii Bytom czy szybsze wejście na obiekt przy Piłkarskiej w dniu meczu.

Przed nami seria trzech spotkań Niebiesko-Czerwonych rozgrywanych przez własną publicznością. Posiadasz Karty Kibica otrzymał tym samym możliwość zakupu mini-karnetu, dzięki któremu oszczędzi nie tylko na zakupach biletów, ale również czas przy wejściu na obiekt. Przypomnijmy także, że to dopiero początek nowych propozycji dla naszych sympatyków!

Po ilości nowych właścicieli łatwo można wywnioskować, iż nasza październikowa propozycja przypadła kibicom Polonii Bytom go gustu. Cieszymy się z tego niezmiernie i mamy jednocześnie nadzieję, iż liczba posiadaczy Kart Kibica będzie stale rosła a Klub będzie tym samym mógł wprowadzać życie kolejne miłe niespodzianki dla ich właścicieli.

Więcej o Karcie Kibica przeczytacie już w specjalnej zakładce KARTA KIBICA na naszej stronie internetowej (TUTAJ).

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę