ProTrainUp nowym systemem zarządzającym w wielosekcyjnej Polonii Bytom!

Z nieukrywaną radością możemy podzielić się informacją, iż wraz z nadejściem nowego roku kalendarzowego, nasz klub nawiązał współpracę z firmą ProTrainUp, jednym z liderów tworzenia systemów zarządzania klubem sportowym nie tylko w naszym kraju, ale i w Europie.

 

Spółka ProTrainUp zajmuje się tworzeniem nowych rozwiązań informatycznych dla środowiska gier zespołowych. Dostarczane są one obecnie do klubów wszystkich szczebli rozgrywkowych w Europie, w tym klubom Ekstraklasy. Poza klubami ligowymi, użytkownikami systemu zarządzania klubem sportowym znajdują się także dziesiątki prywatnych akademii pracujących z drużynami dziecięcymi. Podsumowując, na rynku polskim system ProTrainUp wykorzystywany jest przez ponad 5000 indywidualnych trenerów oraz blisko 400 klubów i akademii.

 

Radości z podpisanej przez Zarząd Spółki BS Polonia Bytom umowy nie krył Dyrektor Sportowy bytomskiego klubu, Tomasz Stefankiewicz:

Bardzo się cieszę z faktu nawiązania współpracy z ProTrainUp. Marka ta wyrasta do rangi wiodącej siły w naszym kraju w zakresie zrządzania klubem sportowym czy też szkółką piłkarską. Korzystanie z tego oprogramowania pozwoli naszej Akademii wykonać w nowym roku kolejny krok do przodu. Narzędzie pozwoli usprawnić procesy zarządcze Akademii, ale także usprawnić codzienną pracę trenerów. Dodatkowo w ramach współpracy będziemy mieli możliwość korzystać z nowego produktu, który w najbliższych tygodniach pojawi się na rynku dzięki firmie ProTrainUp. Jest to program LiveTagPro, służący do profesjonalnej analizy wideo, z czego korzystać będzie nie tylko Akademia, ale i pierwszy zespół Polonii. Bardzo ważną wartością dla nas było to, iż tworzenie w programie konspektów treningowych jest spójne z procesem programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN, a jak dobrze wiemy po przyznaniu Srebrnej Gwiazdki, czekają nas kolejne wyzwania związane z udziałem w programie.

 

Tytuł naszego artykułu nie jest jednak przypadkowy. W związku z ciągłym rozwojem Spółki BS Polonia Bytom, która obecnie może poszczycić się już trzema sekcjami sportowymi, program zarządzający ProTrainUp dedykowany będzie dla każdej z nich. Z pewnością program będzie niezwykle ważnym atrybutem dla każdego trenera odpowiadającego za swój zespół w danej sekcji.

Decyzja o nawiązaniu współpracy miała także związek z dołączeniem do BS Polonii Bytom kolejnych sekcji, w tym przypadku także hokeja na lodzie. Olbrzymią zaletą programu jest także to, że jest ona również dedykowana koszykówce i właśnie hokejowi na lodzie. Trenerzy innych sekcji otrzymają dostęp do dedykowanych modułów, będą mogli tworzyć konspekty treningowe związane z dyscypliną sportu jaką prowadzą, więc tak naprawdę dzięki temu programowi będziemy mogli usprawnić organizację pracy wszystkich sekcji i dobrze nimi zarządzać – dodaje na koniec dyrektor Stefankiewicz.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę