Przed meczem z Olimpią Elbląg

W SOBOTĘ O GODZINIE 13:00, POLONIA BYTOM ZMIERZY SIĘ Z OLIMPIĄ ELBLĄG W SPOTKANIU 19. KOLEJKI ROZGRYWEK II LIGI.

W sobotę na stadionie w Elblągu niebiesko czerwoni odbędą ostatni mecz w roku 2016. To był ciężki rok dla Polonii. Przed sezonem Polonia Bytom została ukarana czterema ujemnymi punktami za niespełnienie wymogów licencyjnych. Gdyby nie kara, Polonia znajdowałaby się nad strefą spadkową. Po serii słabszych meczów nastąpiła zmiana trenera. Teraz zespół się dociera co nie pomaga w osiąganiu wyników.

Olimpia Elbląg znajduje się w tabeli na 9. pozycji, czyli o dziewięć lokat wyżej niż Polonia. Podopieczni Adama Borosa, zgromadzili do tej pory 23 punkty. Na ten dorobek składa się 15 punktów zdobytych na własnym stadionie oraz 7 na obiektach innych drużyn. W ostatniej kolejce zespół Olimpii Elbląg zremisował w meczu wyjazdowym z Rakowem Częstochowa 0:0.


Polonia Bytom do tej pory zanotowała w meczach wyjazdowych pięć porażek i trzy wygrane. Tydzień temu bytomianie u siebie zremisowali z Polonia Warszawa 1:1. W tym sezonie obydwa zespoły miały okazję spotkać się już z na stadionie w Bytomiu w ramach 2 kolejki rozgrywek II ligi 6 sierpnia br. i zremisowali 0:0.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę