Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Górnikiem II Zabrze

W środę czeka nas domowe spotkanie z Górnikiem II Zabrze. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, kontynuując przedsprzedaż biletów, którą prowadziliśmy przed pierwszym terminem tego meczu (mecz pierwotnie planowany na 3 kwietnia, odwołany ze względu na warunki atmosferyczne). 

 

Bilety na środowy mecz (godz. 17:00) możecie nabyć na trzy sposoby:

– w siedzibie SKK przy ul. Kolejowej 6 w dniach poniedziałek – środa w godz. 11:00-16:00.

– w siedzibie Klubu przy ul. Kolejowej 2A, 1 piętro pok. 212 w dniach poniedziałek – wtorek w godz. 10:00 – 16:00 oraz środa 10:00-14:00.

– w kasie biletowej stadionu przy ul. Frycza-Modrzewskiego 3, w dniu meczu na godzinę przed rozpoczęciem spotkania (od 16:00).

 

WAŻNE: Mecz cieszy się dużym zainteresowaniem, w przedsprzedaży została niewielka ilość wejściówek dlatego prosimy o wcześniejsze zaopatrywanie się w bilet.

 

Przypominamy, iż w związku ze zniesieniem przez Rząd RP części wytycznych związanych pandemią COVID-19, od 1 marca kibice mogą w komplecie, bez żadnych limitów, oglądać zmagania sportowców na stadionach i w halach. 

Bilet na mecz (sektor zadaszony) kosztuje 15zł.

Przypominamy również, za bilet można płacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

 

Zapraszamy również na mecz wszystkich wychowanków naszej Akademii Piłkarskiej wraz z rodzinami. Wychowankowie Akademii Piłkarskiej wchodzą na mecze pierwszej drużyny za darmo, na podstawie voucherów. Szczegóły dotyczące odebrania voucherów dla zainteresowanych, przekażą poszczególnym grupom trenerzy.

 

Liczymy na Wasze wsparcie i głośny doping! Do zobaczenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę