Przedsprzedaż biletów na mecz z Odrą Wodzisław Śl.

W środę 10 listopada rusza przedsprzedaż biletów na ligowy mecz z Odrą Wodzisław. Mecz odbędzie się 12 listopada (piątek) o godzinie 13:30 na stadionie przy ulicy Frycza-Modrzewskiego 3. 

 

Wejściówki na piątkowy mecz możecie nabyć na trzy sposoby:

– w siedzibie SKK przy ul. Kolejowej 6 w środę (10.11) w godz. 19:00-20:00.

– w siedzibie Klubu przy ul. Kolejowej 2A, 1 piętro pok. 212 w środę (10.11) w godz. 10:00 – 16:00 i piątek (12.11) w godz. 8:00-12:00.

– w kasie biletowej stadionu przy ul. Frycza-Modrzewskiego 3, w dniu meczu (piątek 12.11) na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, do dyspozycji publiczności przewidzianych zostało 50% miejsc:

– sektor zadaszony – 420 miejsc

 

WAŻNE: By móc zapełnić 100% miejsc na obiekcie, prosimy o informację dla sprzedawcy podczas zakupu o byciu zaszczepionym, dzięki czemu mecz z perspektywy trybun będzie mogło obejrzeć więcej osób.

—–

Bilet na mecz (sektor zadaszony) kosztuje 15zł.

—–

Wytyczne ze strony Rządu Rzeczypospolitej, a także Związków Piłki Nożnej zobowiązują nas do przestrzegania następujących zasad:

– bramy stadionowe otwarte zostaną godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Prosimy o ustawianie się w kolejkach do wejścia zachowując co najmniej 1,5-metrowy odstęp

– przed wejściem na obiekt każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest poddać się dezynfekcji rąk na organizowane przez klub spotkania ligowe nie będzie możliwości wnoszenia bagażu podręcznego oraz plecaków

– każdy uczestnik biorący udział w imprezie w charakterze widza, wchodząc na stadion z własnej woli, potwierdza, że akceptuje i jest świadomy ryzyka, związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 i zrzeka się ewentualnych roszczeń w stosunku do Organizatora z tego tytułu.

—–

W związku z ustanowieniem określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, osoby dokonując zakupu biletu/wstępujące na stadion mogą złożyć dobrowolne oświadczenie w zakresie przebytych szczepień, w szczególności przeciwko COVID-19. Oświadczenia te służą do ustalenia liczby uczestników imprezy.

Uczestnik imprezy, który dobrowolnie złoży oświadczenie, o którym mowa w art. 3 ust. 4, jest zobowiązany podać dane i informacje zgodne z prawdą, pod rygorem odmowy wstępu lub usunięcia z imprezy oraz dochodzenia przez Organizatora naprawienia szkody wynikającej ze złożenia nieprawdziwego oświadczenia.

Liczymy na Wasze wsparcie i głośny doping! Do zobaczenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920