Przedsprzedaż biletów na mecz ze Ślęzą

W czwartek 21 października ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz ze Ślęzą Wrocław. Mecz odbędzie się 23 października (sobota) o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Frycza-Modrzewskiego 3. 

 

Wejściówki na sobotnie starcie możecie nabyć na dwa sposoby:

– w siedzibie SKK przy ul. Kolejowej 6 w piątek (22.10) w godz. 19:00-20:00.
– w siedzibie Klubu przy ul. Kolejowej 2A, 1 piętro pok. 212 w czwartek (21.10) i piątek (22.10) w godz. 10:00-16:00.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, do dyspozycji publiczności przewidzianych zostało 50% miejsc:

– sektor rodzinny (zadaszony) – 420 miejsc

 

WAŻNE: By móc zapełnić 100% miejsc na obiekcie, prosimy o informację dla sprzedawcy podczas zakupu o byciu zaszczepionym, dzięki czemu mecz z perspektywy trybun będzie mogło obejrzeć więcej osób.

Sprzedaż biletów nie będzie prowadzona w dniu meczu.

—–

Bilet na mecz (sektor rodzinny) kosztuje 15zł.

—–

Wytyczne ze strony Rządu Rzeczypospolitej, a także Związków Piłki Nożnej zobowiązują nas do przestrzegania następujących zasad:

– bramy stadionowe otwarte zostaną godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Prosimy o ustawianie się w kolejkach do wejścia zachowując co najmniej 1,5-metrowy odstęp

– przed wejściem na obiekt każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest poddać się dezynfekcji rąk
na organizowane przez klub spotkania ligowe nie będzie możliwości wnoszenia bagażu podręcznego oraz plecaków

– każdy uczestnik biorący udział w imprezie w charakterze widza, wchodząc na stadion z własnej woli, potwierdza, że akceptuje i jest świadomy ryzyka, związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 i zrzeka się ewentualnych roszczeń w stosunku do Organizatora z tego tytułu.

—–

W związku z ustanowieniem określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, osoby dokonując zakupu biletu/wstępujące na stadion mogą złożyć dobrowolne oświadczenie w zakresie przebytych szczepień, w szczególności przeciwko COVID-19. Oświadczenia te służą do ustalenia liczby uczestników imprezy.

Uczestnik imprezy, który dobrowolnie złoży oświadczenie, o którym mowa w art. 3 ust. 4, jest zobowiązany podać dane i informacje zgodne z prawdą, pod rygorem odmowy wstępu lub usunięcia z imprezy oraz dochodzenia przez Organizatora naprawienia szkody wynikającej ze złożenia nieprawdziwego oświadczenia.

Liczymy na Wasze wsparcie i głośny doping! Do zobaczenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę