Przemysław Szkatuła i Maciej Wierzbicki zawodnikami Polonii Bytom!

Miło nam poinformować, że nowymi zawodnikami Polonii Bytom zostali dzisiaj 27-letni bramkarz Maciej Wierzbicki, a także dobrze znany w Bytomiu – Przemysław Szkatuła.

Maciej Wierzbicki to wychowanek GKS-u Katowice, z którym związany jest od najmłodszych lat. Mierzący 190 centymetrów wzrostu bramkarz w swojej karierze reprezentował już barwy bytomskiego zespołu, był to jednak zespół naszego lokalnego rywala, a więc Szombierek Bytom. W poprzednim sezonie w ramach rozgrywek I ligi Wierzbicki rozegrał 7 spotkań.

Kolejnym niewątpliwie wzmocnieniem naszej drużyny będzie postać doskonale znana w Bytomiu, a więc Przemysław Szkatuła. Dla 25-letniego Szkatuły będzie to już trzecia przygoda z niebiesko-czerwonymi barwami. Pierwszy raz Szkatuła w Bytomiu pojawił się w sezonie 2011/12, natomiast druga przygoda z Polonią miała miejsce stosunkowo niedawno. Na wiosnę sezonu 2016/17 Przemek próbował uratować II-ligowy byt Polonii Bytom, niestety bezskutecznie. Tym razem cele stawiane przed naszym nowym-starym zawodnikiem są zupełnie inne.

Na tym nie kończy się ofensywa transferowa naszego klubu. W kolejce do podpisu czekają nadal kolejni zawodnicy. Na bieżąco na łamach naszego serwisu internetowego będzie informować o kolejnych ruchach kadrowych. Nowym zawodnikom życzymy natomiast samych sukcesów sportowych w niebiesko-czerwonych barwach.

Witamy w drużynie!

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę