Przemysław Szkatuła oraz Bartosz Giełażyn zawodnikami ROW-u 1964 Rybnik.

Bartosz Giełażyn oraz Przemysław Szkatuła to zawodnicy, którzy nie przystąpili do noworocznych treningów pierwszej drużyny pod wodzą trenera Marcina Domagały, jednocześnie otrzymali pozwolenie na zmianę przynależności klubowej. Ostatecznie zarówno Giełażyn, jak i Szkatuła w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 reprezentować będą barwy drugoligowca – ROW-u 1964 Rybnik.

 

Informowaliśmy już wcześniej o sytuacji kadrowej dotyczącej Przemysława Szkatuły, który zatrudnienia szukał w klubach piłkarskiego szczebla centralnego. Ostatecznie 26-letni skrzydłowy zatrudnienie znalazł w drugoligowym zespole ROW-u 1964 Rybnik.

W podobnej sytuacji znajdował się 24-letni Bartosz Giełażyn. Środkowy napastnik, który podczas zimowego okienka transferowego w sezonie 2017/2018 dołączył do Polonii Bytom, po zakończeniu rudny jesiennej obecnego sezonu, zdecydował się jednak na poszukiwanie klubu na wyższym szczeblu rozgrywkowym i podobnie jak Szkatuła zatrudniony został przez zespół z Rybnika.

Zarówno Przemysław Szkatuła jak i Bartosz Giełażyn zamienili Bytom na Rybnik na zasadzie transferu definitywnego. Zawodnikom pragniemy życzyć dalszych sukcesów w karierze sportowej, jednocześnie dziękujemy za trud włożony w reprezentowanie niebiesko-czerwonych barw dwukrotnego Mistrza Polski w piłce nożnej.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920