Puchar Polski: LKS Żyglin półfinałowym rywalem Polonii

Polonia Bytom poznała swojego półfinałowego rywala w walce o awans do finału okręgowego Pucharu Polski. Niebiesko-czerwonym przyjdzie się zmierzyć z LKS-em Żyglin, a dziś także wiemy, że do półfinałowego pojedynku dojdzie już w następnym tygodniu.

 

Zespół trenera Krzysztofa Maruszewskiego to obecnie czwarta drużyna bytomsko – zabrzańskiej Ligi Okręgowej. Swoją pucharową drogę natomiast nasi przeciwnicy rozpoczęli w I rundzie, awansując dalej kosztem Rozbarku Bytom. Po otrzymaniu tzw. “wolnego losu” w kolejnej fazie turnieju, do rywalizacji na boisku LKS powrócił w minioną środę, kiedy to w ćwierćfinale okazał się lepszy od wyżej notowanego Ruchu Radzionków, pokonując Cidry w konkursie rzutów karnych. Po regulaminowym czasie gry obie drużyny zapisały na swoim koncie po dwa trafienia.

 

Mecz półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom z LKS-em Żyglin zostanie rozegrany w najbliższą środę 5 października o godzinie 16:00. Miejscem pojedynku będzie stadion przy ul. Olimpijskiej, w związku z czym przeprowadzimy dla naszych sympatyków transmisję LIVE z tego spotkania za pośrednictwem naszej klubowej telewizji.

 

W drugim półfinałowym meczu Olimpia Boruszowice podejmie drużynę Szombierek.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę