Pucharowy mecz z Dramą przy Olimpijskiej

W najbliższą środę, 7 września, o godzinie 17:00 Polonia Bytom rozpocznie pucharowe zmagania. W ramach II rundy Pucharu Polski, Podokręgu Bytom, bytomianie zmierzą się z Dramą Zbrosławice. 

W I rundzie Poloniści trafili na wolny los, dzięki czemu mogli swobodnie oczekiwać na rywala w kolejnym etapie rozgrywek. W poprzednim tygodniu poznaliśmy drabinkę, którą będą musieli pokonać Poloniści, by walczyć o obronę zdobytego przed rokiem trofeum. Los skojarzył Polonię z wygranym rywalizacji Drama Zbrosławice – Gwarek Tarnowskie Góry. Zawodnicy ze Zbrosławic pokusili się w starciu z lokalnym rywalem o niemałą niespodziankę, wygrywając przed tygodniem 2:1.

Drama Zbrosławice to zespół, z którym Poloniści często rozgrywają mecze kontrolne. Ostatni sparing rozegrany przy Olimpijskiej 7 sierpnia, zakończył się wygraną Niebiesko-Czerwonych 3:2.

W porozumieniu z Władzami Klubu ze Zbrosławic, ustalono, że środowy mecz również odbędzie się na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka, bez udziału publiczności. Pierwszy gwizdek sędziego, zabrzmi o godzinie 17:00.

Ze spotkania Polonii Bytom z Dramą Zbrosławice przeprowadzimy darmową transmisję live, za pośrednictwem naszego kanału PB TV w serwisie Youtube. Już teraz zapraszamy do oglądania i wspierania drużyny.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę