Rozpoczynamy cykl Turniejów “The Piano” Cup Polonia Bytom! Na początek rywalizacja 13-latków.

W najbliższą sobotę 2 lutego w “Hali na Skarpie”, która mieści się w Bytomiu przy ul. Frycza Modrzewskiego 5a, rozpocznie się cykl turniejów młodzieżowej piłki nożnej pod nazwą “The Piano Cup” Polonia Bytom! Na pierwszy ogień pójdą 13-latkowie, którzy zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z takich klubów jak: Gwarek Tarnowskie Góry, Górnik Zabrze, Śląsk Świętochłowice, AP Champions Piekary Śląskie, Grunwald Ruda Śląska, Ruch Chorzów, GKS Jastrzębie oraz Górnik Bobrowniki. Warto nadmienić, iż cały cykl turniejów w ramach “The Piano Cup” Polonia Bytom objęty został patronatem prezydenta Bytomia. 

 

Sezon zimowy to przede wszystkim rozgrywki halowe w wykonaniu dzieci i młodzieży. Nie dziwi więc fakt, że duża część klubów sportowych organizuje w styczniu, lutym oraz marcu. Wśród bogatej oferty zimowych turniejów halowych znalazła się także propozycja nasze klubu, a więc cykl “The Piano Cup” Polonia Bytom. Kolejny już przy współpracy z restauracją The Piano przyjdzie nam organizować wydarzenie dedykowane dzieciom i młodzieży. W najbliższą sobotę 2 lutego na parkiecie hali “Na Skarpie” przy ul. Frycza Modrzewskiego będziemy mogli obserwować rywalizację 13-latków z Bytomia, którzy zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z miast ościennych.

Oficjalne otwarcie rywalizacji nastąpi dokładnie o godzinie 8:30, a pierwsze starcie turniejowe zaplanowano na godzinę 8:45. Zespoły rywalizować będą w następujących grupach i zgodnie z poniższym harmonogramem:

 

 

 

Końcowe rozstrzygnięcia sobotniej rywalizacji zawodników z rocznika 2006 w ramach “The Piano Cup” zapadną około godziny 15:30, kiedy to czekają nas starcia finałowe. Niebiesko-czerwone barwy reprezentować będą aż dwie nasze drużyny, które na co dzień prowadzi trener Dawid Mróz, a wspomaga go… Norbert Radkiewicz, a więc wychowanek Polonii Bytom, który w swojej dotychczasowej przygodzie z piłką miał okazję nie raz, aby uczestniczyć w tego typu zawodach. Warto zaznaczyć, iż honorowy patronat nad całym cyklem rywalizacji młodych zawodników objął prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

W trakcie trwania turnieju zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z bufetów, które przygotowane będą przez rodziców zawodników z rocznika 2006. Warto więc skosztować domowych wypieków, dodatkowo zasilając w drobnym stopniu konto rocznika 2006. Wstęp na turniej jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę