Rozpoczynamy letnie sparingi.
Przed meczem z Decorem Bełk

Minęło pięć dni od powrotu naszej drużyny do zajęć, przyszedł więc czas na pierwszą grę kontrolną. Już jutro o godzinie 10:00 zmierzymy się z KS Decor Bełk.

Zespół wrócił do treningów w poniedziałek, a jutrzejszy sparing zakończy pierwszy mikrocykl tego okresu przygotowawczego. Z drużyną trenują już nowo pozyskani zawodnicy: Daniel Iwanek oraz Marek Krotofil. Natomiast testowani w dalszym ciągu są Alan Jaworski i Mateusz Danieluk.  Ten mecz będzie idealną formą sprawdzenia nowych twarzy w bytomskich zespole, a także zawodników przebywających u nas na testach. Plan letnich sparingów znajdziecie TUTAJ.

Nasi rywale ubiegły sezon zakończyli na piątym miejscu II grupy śląskiej Zina IV ligi. Z drużyną z Bełku mieliśmy ostatnio okazję mierzyć się w czasie zimowego okresu przygotowawczego. Wówczas wygraliśmy rezultatem 6:1 (2:1), a bramki dla Polonii strzelali: dwukrotnie Krzemień i Celuch, po jednym trafieniu dołożyli Bedronka oraz Pączko. Choć liczymy na powtórzenie korzystnego wyniku, to nie jest on sprawą nadrzędną w grach kontrolnych, w których aspekt szkoleniowy odgrywa pierwszoplanową rolę. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. O wyniku poinformujemy Was po ostatnim gwizdku sędziego.

Mecz Kontrolny
Polonia Bytom – KS Decor Bełk
11.07.2021, godz. 10:00
Bytom, ul. Olimpijska 2

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę