Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na rundę wiosenną!

Dni są coraz dłuższe, rano coraz rzadziej trzeba skrobać szyby, a garderoba staje się coraz mniej obfita. To niezawodnie oznacza, że początek drugiej połowy sezonu zbliża się wielkimi krokami!

Sprzedaż karnetów rusza już w poniedziałek 24 lutego o godzinie 12:00. Karnety będzie można nabywać od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 16:00 w siedzibie BS Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 2A oraz w poniedziałki, środy i piątki od godziny 19:00-20:00 w siedzibie SKK Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 6. Co najważniejsze ilość karnetów jest ściśle limitowana do ilości 500 sztuk i nie planujemy dodruku. Jedynie szybki zakup karnetu daje pewność uczestnictwa w meczach domowych.

Jakie korzyści wynikają z zakupu karnetu?

  • Przede wszystkim zakup karnetu przekłada się na trwałe wsparcie klubu, który w tym sezonie walczy o najwyższe sportowe laury. Nic bardziej nie motywuje niż świadomość pełnych trybun przy spotkaniach domowych.
  • Wydany na rundę wiosenną karnet ma wartość kolekcjonerską. Limitowana do 500-sztuk edycja z okazji 100-lecia klubu z pewnością będzie łakomym kąskiem dla kolekcjonerów, a następna okazja, by nabyć taki karnet na okrągłą rocznicę dopiero za 50 lat!
  • Karnet jest gwarancją udziału we wszystkich meczach domowych, a w tej połowie sezonu do Bytomia zawita – Ślęza Wrocław, Górnik II Zabrze, Gwarek Tarnowskie Góry, Stal Brzeg, ROW 1964 Rybnik, Ruch Chorzów, Pniówek Pawłowice Śląskie i Rekord Bielsko Biała. Tylko posiadanie karnetu zapewnia udział we wszystkich tych spotkaniach.
  • Zakup karnetu jest JEDYNĄ szansą na obejrzenie Najstarszych Derbów Śląska na żywo. Istnieje spore prawdopodobieństwo,  że dla kibiców dostępny będzie jedynie sektor kibicowski przeznaczony wyłącznie dla karnetowiczów.
  • Oprócz pewności z zakupu karnetu wynika również oszczędność. Karnet znacząco obniża koszt wstępu na mecz, a zaoszczędzoną sumę można spożytkować w inny sposób.

Koszt karnetu na rundę wiosenną wynosi 100 PLN. Ceny biletów na sektor rodzinny podamy razem z terminarzem rozgrywek. Osoby do 16 roku życia, emeryci i renciści na mecze wchodzą bezpłatnie.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę