Ruch Radzionków – Polonia Bytom. Oglądamy mecz na telebimie! Informacje organizacyjne

Pierwsze starcie barażowe o awans do III ligi już za nami. Niespodziewanie to Ruch Radzionków uzyskał w Bytomiu lepszy remis, wywożąc z Olimpijskiej bramkowy remis 1:1, który stawia “Cidry” w lepszej sytuacji przed jutrzejszym rewanżem. Niestety nasi kibice nie będą mogli wspierać niebiesko-czerwonych w tym najważniejszym spotkaniu tego sezonu, ze względu na niedopuszczenie sektora gości na stadionie przy ul. Narutowicza 11, dla kibiców gości. W związku z tym jutro od godziny 17:30 przygotowaliśmy dla Państwa transmisję spotkania na telebimie, który postawiony będzie na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2.

 

!!!! UWAGA !!!! Na jutrzejsze spotkanie dopuszczona liczba uczestników wynosi 999 osób, ze względu na niemasowy charakter organizowanej imprezy. W związku z powyższym bramki stadionowe zostaną zamknięte w momencie wejścia na obiekt 999 uczestnika.

 

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Na obiekcie, tak jak podczas spotkań ligowych przygotowana będzie strefa gastronomiczna, będą mieli także Państwo okazje do nabycia gadżetów wydawanych przez Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom. Brama stadionowa otwarta będzie w dniu jutrzejszym od godziny 17:00. Planowany start transmisji to godzina 17:30. Samo spotkanie w Bytomiu-Stroszku przy ul. Narutowicza rozpocznie się o godz. 18:00.

 

Przed nami najważniejsze spotkanie w sezonie 2017/18. Nasi zawodnicy uczynią wszystko, aby po zakończonym spotkaniu wrócić do Państwa na stadion, by wspólnie świętować awans do III ligi. Ze względu na charakter imprezy zwracamy się z prośbą o zachowanie spokoju niezależnie od rezultatu spotkania Ruch Radzionków – Polonia Bytom. 

 

Jutro wszyscy wspierajmy naszych zawodników !!! Przed nami ostatni krok, zróbmy go razem !!!!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę