Ruchy kadrowe w Polonii Bytom. Aktualne informacje.

Rozpoczynają się przygotowania do rozgrywek Haiz IV ligi w sezonie 2018/19. Za nami pierwszy trening pod okiem nowego szkoleniowca niebiesko-czerwonych, Marcina Domagały. W treningu uczestniczyła grupa 20 zawodników, wśród których zabrakło 8 piłkarzy, którzy w poprzednim sezonie reprezentowali barwy Polonii Bytom.

 

W drużynie dwukrotnego Mistrza Polski w nowym sezonie nie zobaczymy już następujących zawodników, których kontrakty wygasły, a klub nie zdecydował się na ich przedłużenie:

 

– Marcin Suchański (bramkarz/trener bramkarzy)

– Krzysztof Markowski (obrońca)

– Marek Szyndrowski (obrońca)

– Michał Chrabąszcz (obrońca)

– Wojciech Mróz (obrońca/pomocnik)

– Sebastian Dudek (pomocnik)

– Hubert Tylec (podpisany kontrakt z GKS Bełchatów S.A.)

– Arkadiusz Kowalczyk (pomocnik/napastnik)

 

W pierwszych zajęciach po wakacyjnej przerwie udział wzięli: Mateusz Harkawy, Patryk Król, Andrzej Buchcik, Marcel Czypionka, Norbert Radkiewicz, Marcin Radzewicz, Kamil Skrzypiński, Michał Szal, Przemysław Bąk, Jarosław Czernysz, Mariusz Fornalczyk, Krzysztof Hałgas, Szymon Ignacek, Marcin Lachowski, Tomasz Pośpiech, Jakub Warzycha, Mateusz Skworc, Arkadiusz Brzozowski, a także dwóch zawodników testowanych. W najbliższych dniach za sprawą dyrektora Zbigniewa Cieńciały, na  treningach zobaczymy sporą grupę zawodników testowanych.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o zmianach kadrowych, które będą zachodzić w Polonii Bytom.

Wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali barwy Polonii Bytom w poprzednim sezonie serdecznie dziękujemy za trud i pracę, którą włożyli w reprezentowanie niebiesko-czerwonych, jednocześnie życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę