Ruszają nabory do klas sportowych szkoły podstawowej!

Akademia Piłkarska Polonii Bytom – jedyna w mieście szkółka piłkarska certyfikowana przez Polski Związek Piłki Nożnej (srebrna gwiazdka), ogłosiła właśnie daty naborów do klas sportowych Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego przy ul. Tarnogórskiej w Bytomiu.

Bytomski klub czeka na młodych piłkarzy z roczników 2014 – 1 klasa podstawówki oraz 2011 – 4 klasa szkoły podstawowej.

Powrót najmłodszych do zajęć. Aktywność po pandemii jest koniecznością.

W drugiej połowie kwietnia ponownie otwarto obiekty sportowe, do treningów na boiskach wrócili także najmłodsi. To niezwykle ważne, żeby nasze dzieci mogły uprawiać sport i rozwijać swoje umiejętności. Zdalne treningi to nie to samo, a nasi wychowankowie aż rwą się do gry – przyznaje Tomasz Włoka, koordynator szkoleniowy akademii, który z radością powitał swoich podopiecznych, po przerwie związaną z ostatnim lockdownem.

Akademia Piłkarska Polonii Bytom liczy blisko 300 wychowanków, ale niebawem to grono może się powiększyć. Wiedząc, że najmłodsi mogą wrócić do zajęć, błyskawicznie podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu naborów dla roczników 2011 i 2014, które od przyszłego roku szkolnego utworzą klasy sportowe w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego przy ul. Tarnogórskiej w Bytomiu – dodaje Tomasz Włoka.

Europejskie standardy szkoleniowe

Kadrę trenerską Akademii bytomskiego Klubu tworzą wykwalifikowani specjaliści, posiadający licencje trenerskie UEFA A bądź UEFA B. Zajęcia z najmłodszymi prowadzą także piłkarze, grający na co dzień w zespole seniorskim. Szkółka piłkarska kolejny rok może się pochwalić certyfikatem srebrnej gwiazdki PZPN, który potwierdza najwyższy poziom szkolenia oraz standard infrastruktury odpowiedni do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą. Zajęcia w akademii to 9 godzin treningów piłkarskich tygodniowo. Dodatkowo, w ramach zajęć szkolnych, wychowankowie mogą liczyć także na zajęcia judo oraz naukę pływania. Nasz autorski system szkolenia znalazł uznanie w oczach Polskiego Związku Piłki Nożnej i dzięki obecności wśród certyfikowanych klubów, możemy dalej konsekwentnie wdrażać filozofię rozwoju dzieci i młodzieży naszej akademii. Należy również pamiętać, że mimo tak bogatej szkoleniowo oferty, posiadamy niezwykle atrakcyjną cenowo składkę miesięczną a podopieczni mogą liczyć, między innymi, na wysokie dofinansowania do obozów sportowych – zapewnia Tomasz Stefankiewicz, Dyrektor Sportowy w spółce Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.

Kto i kiedy może wziąć udział w naborze?

Każdy rodzic stojący przed wyborem zapisania do szkoły swojej pociechy z rocznika 2011 i 2014 w nadchodzącym roku szkolnym, może zjawić się dzieckiem 28 kwietnia o godzinie 17:00 ( rocznik 2014) i 18:00 (rocznik 2011), na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej w Bytomiu.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z trenerem – 509 343 346 lub pod adresem mailowym akademia@bspb.pl. Skontaktować się można także w bezpośredniej wiadomości na profilu akademii w serwisie Facebook –https://www.facebook.com/AkademiaBSPoloniaBytom.

Kluczowe informacje:

Kiedy?  28.04.2021 (środa)

O której?  17:00 (rocznik 2014), 18:00 (rocznik 2011)

Gdzie? Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej

Kontakt telefoniczny: 509 343 346, 32 288 08 88

Pozostałe formy kontaktu:

akademia@bspb.pl

https://www.facebook.com/AkademiaBSPoloniaBytom

Podmiot odpowiedzialny:

Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.

Ul. Kolejowa 2a

41-902 Bytom

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę