Serwis LegalniBukmacherzy.pl partnerem meczu Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola!

Miło nam jest poinformować, że LegalniBukmacherzy.pl został partnerem meczu Polonia Bytom vs. Stal Stalowa Wola, który zostanie rozegrany w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 17:30, w ramach rozgrywek 2. ligi.

Serwis LegalniBukmacherzy.pl jest ekspertem w branży zakładów bukmacherskich i zajmuje się dostarczaniem wartościowych informacji na temat legalnych firm bukmacherskich, rodzajów zakładów, typów i kursów, a także akcji specjalnych.

Nasz partner przygotował akcję specjalną, w której możecie zgarnąć 300 PLN, za…. minimum jedną bramkę strzeloną przez niebiesko-czerwonych!

Jak skorzystać z oferty krok po kroku?

  1. Należy zarejestrować się w BETFAN z kodem BFVIP i wpłacić dokładnie 30 PLN oraz zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  2. Następnie należy zagrać swój pierwszy kupon SOLO bądź AKO  z kursem min. 2.00. za dokładnie 30 zł oraz umieścić na swoim kuponie dowolne zdarzenie z meczu Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola
  3. Jeśli Polonia strzeli gola otrzymasz freebet 300 zł niezależnie od tego czy Twój kupon będzie wygrany.
  4. Kupony zostaną rozliczone w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji. Zagraj na freebet dowolny kupon. Termin ważności freebetu wynosi 72 godziny od momentu jego przyznania.

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę