Siema! 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Polonią Bytom!

W najbliższą niedzielę po raz 31. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nasz klub tradycyjnie dołącza się do tej szlachetnej akcji, wystawiając na licytację cenne pamiątki oraz możliwość wzięcia udziału w okazjonalnych wydarzeniach! 

 

W tym roku 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. W ramach wczesnego wykrywania choroby, akcja ma na celu zakupienie najnowszych urządzeń medycznych. Od wielu lat Finałom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy towarzyszą także szerokiego rodzaju akcje internetowe i wydarzenia, które mają na celu zebranie jak największej ilości funduszy, przy jednoczesnym wsparciu jak największej ilości zainteresowanych pomocą osób.

 

Aukcje BS Polonii Bytom w ramach tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj nas z bliska – wyjazd na mecz z Polonią Bytom. Myślałeś kiedyś o wspólnym wyjeździe na mecz z zespołem? W sobotę 4 lutego drużyna Polonii Bytom rozegra mecz kontrolny z pierwszoligową Odrą Opole. Zapraszamy do licytacji wyjazdu z drużyną na ten mecz, uczestnictwa w spotkaniu z wysokości ławki rezerwowych oraz szeregu innych niespodzianek. Przyjacielskie starcie dwóch drużyn dostarczy pewnie wielu, niezapomnianych emocji! Aukcja dostępna jest pod tym linkiem: TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawdziwa gratka, nie tylko dla piłkarskich kolekcjonerów! W ramach chęci pomocy, oddajemy na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oficjalną koszulkę meczową pierwszego zespołu Polonii Bytom z sezonu 2022/2023! Znajdują się na niej autografy sztabu szkoleniowego oraz zawodników dwukrotnego Mistrza Polski. Cenna pamiątka z pewnością ozdobi nie tylko pomieszczenie piłkarskiego kibica, ale stanie się również częścią pomocy najbardziej potrzebującym w ramach tegorocznej akcji WOŚP. Aukcja dostępna jest pod tym linkiem: TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie z Dawidem Wolnym! Jaki jest sekret Dawida Wolnego na strzelanie bramek? Jak przebiegała jego piłkarska podróż pod kraju? Jakie wielkie nazwiska spotkał na swojej drodze? Jaki popularny Wolniak jest prywatnie? Odpowiedzi na te wszystkie pytania możesz uzyskać biorąc udział w aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Do wygrania jest możliwość spotkania z najlepszym strzelcem Polonii Bytom przy wspólnym posiłku. Aukcja dostępna jest pod tym linkiem: TUTAJ.

 

„MECZ DLA WSZYSTKICH – MAŁYCH I DUŻYCH”, CZYLI 31. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Z POLONIĄ BYTOM

 

Przypominamy także o specjalnym wydarzeniu, w którym zachęcamy do wylicytowania możliwości zagrania z zawodnikami piłkarskiej oraz koszykarskiej sekcji klubu BS Polonia Bytom. Szerzej o tym wydarzeniu informowaliśmy tym linkiem: TUTAJ.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę