Sławomir Musiolik żegna się z Polonią Bytom.

Zaledwie parę miesięcy trwała ponowna przygoda Sławomira Musiolika z Polonią Bytom. 22-letni skrzydłowy od dnia 1 stycznia 2019 reprezentować będzie barwy GKS-u Katowice, a więc klubu, z którego został wypożyczony do zespołu dwukrotnego Mistrza Polski.

Sławomir Musiolik do zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Domagałę dołączył tuż przed startem rozgrywek Haiz IV ligi. Urodzony w Rybniku zawodnik z miejsca stał się jednym z liderów bytomskiej drużyny, w której barwach rozegrał 14 spotkań, w trakcie których zdobył trzy bramki.

Dla Musiolika była to już druga przygoda z naszą drużyną, w sezonie 2016/17 w niebiesko-czerwonych barwach na szczeblu II ligi rozegrał 34 spotkania. Kibice Polonii zapamiętają z obecnego sezonu szczególnie dwie bramki, które Musiolik zdobył w derbowym starciu z Szombierkami Bytom.

Musiolik do Polonii Bytom trafił na zasadzie wypożyczenia z GKS-u Katowice, który zgodnie z zapisami umowy pomiędzy klubami, skorzystał z możliwości skrócenia okresu wypożyczenia zawodnika, tym samym Musiolik od 1 stycznia reprezentować będzie GKS Katowice.

 

“Chciałbym serdecznie podziękować całemu klubowi Polonii Bytom, przede wszystkim kolegom z drużyny, kibicom, sztabowi trenerskiemu i wszystkim pracownikom! Wierzę, że w tym sezonie uda się zrealizować cele, jakie stawiane są przed Polonią. Miejsce Polonii jest na szczeblu centralnym i mam nadzieję, że klub wróci na właściwe miejsce, ponieważ na to zasługuje”. 

 

Zawodnikowi dziękujemy za wkład w osiągnięcia Polonii z rundy jesiennej, jednocześnie życzymy sukcesów w dalszej karierze sportowej.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę