Już Jutro gramy z Siarką !

W sobotę Polonia Bytom będzie walczyć o kolejne punkty ligowe. Spotka się z Siarką w ramach 25. kolejki na stadionie Miejskim w Tarnobrzegu.

Siarka Tarnobrzeg zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli drugiej ligi, zgromadziła na swoim koncie 38 punktów w dotychczasowych spotkań. W pierwszym meczu rozegranym na wiosnę zremisowała na wyjeździe z Rozwojem Katowice (0:0). Podczas kolejnych spotkań zremisowała z Błękitnymi Stargard Szczeciński (1:1), pokonała Olimpię Zambrów (2:1) oraz Kotwicę Kołobrzeg (2:1). W ostatnim spotkaniu rozegranym w sobotę przegrała na wyjeździe z Rakowem Częstochowa (2:4).

Polonia ma na swoim koncie 2 porażki i 3 zwycięstwa. Podczas ostatniego meczu niebiesko-czerwoni pokonali ROW Rybnik 2:0 dzięki bramkom Sławomira Musiolika oraz Przemysława Szkatuły. Bytomianie plasują się na 18. miejscu w tabeli mając na koncie 19 punktów.

Podczas ostatniego spotkania z Siarką Tarnobrzeg rozegranym 10 września 2016 roku bytomianie przegrali na swoim boisku 0:3. Czy teraz uda się pokonać Siarkę ? Będziemy mogli to zobaczyć już  8 kwietnia na boisku w Tarnobrzegu. Początek spotkania o godz. 15:00.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę