W sobotę walczymy z Puszczą Niepołomice

W sobotę Polonia Bytom będzie walczyć o kolejne punkty ligowe. Spotka się z Puszczą Niepołomice w ramach 27. kolejki na stadionie Miejskim w Niepołomicach.

Puszcza Niepołomice zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli drugiej ligi, zgromadziła na swoim koncie 47 punktów w dotychczasowych spotkań. W pierwszym meczu rozegranym na wiosnę zremisowała z Radomiakiem Radom (0:0). Podczas kolejnych spotkań wygrała z Rozwojem Katowice (0:1), pokonała  Błękitni Stargard Szczeciński (2:o) oraz Olimpie Zambrów (1:2) a także Kotwicę Kołobrzeg (2:1). W ostatnim spotkaniu rozegranym w sobotę przegrała na wyjeździe z Rakowem Częstochowa (2:1).

Polonia ma na swoim koncie 3 porażki i 3 zwycięstwa. Podczas ostatniego meczu niebiesko-czerwoni zostali pokonani przez Radomiak Radom (0:3). Bytomianie plasują się na 18. miejscu w tabeli mając na koncie 19 punktów.

Podczas ostatniego spotkania z Puszczą Niepołomice rozegranym 24 września 2016 roku bytomianie przegrali na swoim boisku (1:2). Czy teraz uda się pokonać Puszczę?  Początek spotkania o godz.  15:00 na stadionie w Niepołomicach.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę