Soła Oświęcim kolejnym zimowym przeciwnikiem Polonii Bytom. Sobota godzina 11:00 boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej 1.

Sobota już blisko oznacza to, że nadchodzi pora na kolejną grę towarzyską z udziałem podopiecznych trenera Marcina Domagały, którzy tym razem podejmować będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej 1 zespół Soły Oświęcim, który na co dzień występuje w rozgrywkach III ligi. Początek spotkania o godzinie 11:00.

 

Nasi zawodnicy nie mają czasu na odpoczynek. Po środowym, wygranym pojedynku 2:1 z LKS Wilki Wilcza, podopieczni trenera Marcina Domagały nie „zmniejszyli obrotów”, a wręcz przeciwnie. W czwartek nasz zespół pracował na siłowni, natomiast dzisiaj niebiesko-czerwonych czekała mocna jednostka treningowa, która odbyła się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Sobota nie będzie wcale dniem luźniejszym. Poloniści zmierzą się o godzinie 11:00 z kolejnym przedstawicielem III ligi – Sołą Oświęcim.

Nasz jutrzejszy przeciwnik w rozgrywkach III ligi grupy IV zajmuje ostatnią – 18 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów na swoim koncie. Zespół z Oświęcimia do ostatniej pozycji dającej utrzymanie w lidze traci 4 punkty, oznacza to więc, ze Sołę w nadchodzących miesiącach czeka ciężki bój o utrzymanie w rozgrywkach ligowych.

Niebiesko-czerwoni w lipcu ubiegłego roku gościli w Oświęcimiu, kiedy to w potyczce towarzyskiej nasz zespół pewnie i wysoko pokonał gospodarzy spotkania aż 4:1. Bramki dla naszej drużyny strzelali nieobecni już w Polonii – Giełażyn oraz Czernysz. Jedno trafienie dołożył nie kto inny jak kapitan drużyny – Marcin Lachowski.

Relację live z jutrzejszego spotkania będzie można śledzić jak zwykle za pośrednictwem naszego kanału na Facebooku. Przypominamy, że początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę