Sparing z I-ligową Odrą Opole

Na 3-tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych piłkarze Królowej Śląska nie mają już łatwych sparingpartnerów. W tą sobotę przyjdzie im zmierzyć się z wyżej notowanym rywalem z Opola.

Dotychczasowi konkurenci, którzy wzięli udział w rozgrywkach sparingowych z naszym zespołem zazwyczaj albo grali w niższych klasach rozgrywkowych albo na w miarę zbliżonym poziomie. Po serii czterech zwycięstw z rzędu pierwszym tegorocznym pogromcom niebiesko-czerwonych okazał się LKS Goczałkowice-Zdrój. Goczałkowiczanie wygrali 1:0. Opolanie z pewnością sprawią nam najwięcej problemów, ze wszystkich dotychczasowych konkurentów, ale jak mówi klasyczny, żeglarski bon mot Spokojne morze nie rodzi dobrych żeglarzy.

Na dobrym przygotowaniu do sezonu z pewnością zależeć będzie Odrze Opole. Podopiecznych trenera Dietmara Brehmera, dawnego zawodnika Polonii Bytom czeka trudny początek sezonu. Po 20 kolejkach Opolanie zdobyli 20 punktów zimując w strefie spadkowej. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy z pewnością przełoży się na grę Odry, która będzie musiała punktować już do pierwszych spotkań w lidze.

Mecz sparingowy Odra Opole – Polonia Bytom rozpocznie się 15 lutego 2020 roku o godzinie 12:00. Spotkanie odbędzie się na obiekcie Odry przy ul. Brzegowej 3 w Opolu., a relację live jak zawsze będziemy prowadzić na facebooku w przedmeczowym poście.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę