Spędź rodzinnie czas podczas hitowego meczu Polonii! [ZAPROSZENIE]

W najbliższą sobotę dla pierwszej drużyny Polonii Bytom istotny, domowy mecz ze Ślęzą Wrocław. W związku z organizacją przez Klub tego spotkania, mamy dla Was propozycję, z którą mamy nadzieje skorzystacie, spędzając z nami wspólnie ten czas!

 

Organizowany na Stadionie Miejskim w Bytomiu Szombierkach mecz będzie z pewnością piłkarskim świętem na boisku, ponieważ spotkają się na nim czołowe drużyny naszej ligi. Chcemy także, aby spotkanie było również świętem na trybunach z Waszym udziałem! W związku z tym wyruszamy z kampanią promocyjną, aby móc w jak największej ilości spotkać się z Wami na meczu!

 

Podczas sobotniego spotkania nastąpi zmiana w organizacji w dniu meczowym trybun dla kibiców. Zapraszamy Was na trybunę pod dachem, która będzie do Waszej dyspozycji. Z pewnością spotkacie tam naszą klubową maskotkę “Olimpioka”, który będzie zachęcał do wspólnego dopingu dla naszych zawodników. Dla obecnych podczas meczu na naszej trybunie dachem czekają również konkursy z nagrodami oraz ciepły posiłek. Zachęcamy, abyście rodzinnie spędzili ten czas z nami! Bilety na to spotkanie od środy do piątku można nabyć w siedzibie Spółki Bytomski Sport Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 2a, jednak istnieją jeszcze pewne możliwości, abyśmy mogli wręczyć je Wam osobiście!

 

Jesteś członkiem Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom?

Aby pojawić się na topowym meczu ze Ślęzą Wrocław każdy zawodnik, bądź w przypadku naszych najmłodszych adeptów rodzic, powinien do środowego wieczoru zgłosić zapotrzebowanie na darmowe bilety do trenera prowadzącego zajęcia w danej grupie Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom. Pamiętajcie, że maksymalnie każda z osób może otrzymać 3 sztuki darmowych biletów dla siebie oraz swoich najbliższych członków rodziny. Zaproszenia na sobotni mecz otrzymacie na środowych, czwartkowych oraz piątkowych zajęciach treningowych. Pamiętajcie, że mecz odbędzie się na obiekcie przy ul. Frycza Modrzewskiego 3. Dla ułatwienia zorganizowaliśmy dla Was pomoc w postaci darmowego transportu na obiekt sobotnich zawodów. Nasze klubowe autobusy zawiozą Was bezpiecznie prosto na sam obiekt, a następnie po meczu przetransportują z powrotem. Zbiórka w sobotę 23 października, a więc w dniu meczu o godzinie 14:00 na parkingu stadionu przy ul. Olimpijskiej. Zapraszamy!

 

Rodzinne święto piłkarskie organizujemy z myślą o wszystkich!

Dlatego jeżeli nie jesteś zawodnikiem naszej Akademii Piłkarskiej – a przynajmniej jeszcze ;) – także mamy dla Ciebie propozycję związaną z sobotnim meczem nie do odrzucenia! Przez najbliższe dni odwiedzimy kilka miejsc w naszym mieście, w których będziemy widoczni, zachęcając Was tym samym do wzięcia udziału w sobotnim, piłkarskim święcie.

Kto i kiedy może się do nas zgłosić po darmowe bilety?

 • Wtorek
  – zapraszamy rodziny do stoiska Polonii Bytom w Agorze w godzinach 16:30 – 18:00
 • Środa 
  – przy współpracy ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego przy ul. Tarnogórskiej, jej uczniowie mogą nas tam znaleźć przy specjalnym punkcie w godzinach 11:30 – 12:45
 • Czwartek
  – odwiedzimy z klubową delegacją przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Bytomiu
 • Sobota
  – zapraszamy rodziny do stoiska Polonii Bytom w Agorze w godzinach 11:00 – 13:00

 

Liczymy gorąco, że licznie pojawicie się na obiekcie piłkarskim w sobotę i razem będziemy przeżywać niezapomniane, sportowe emocji z udziałem piłkarskiego spektaklu zaproponowanego przez naszych zawodników! Do zobaczenia na meczu!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę