Super Mini jedzie na WOŚP, ale nadal wygrać można 250 000 PLN!

Wyjątkowy samochód był do wygrania w darmowej grze Super Game Jackpot od Superbet. Sztuka trafienia 5 dokładnych wyników meczów piłkarskich nie udała się żadnemu graczowi w ciągu ostatniej edycji, więc  bukmacher przekaże auto na aukcję WOŚP. Nadal trwa walka o 250 000 złotych!

 

Unikatowe Mini jest autem z historią. Samochód jest unikatem, zbudowanym w programie „Klimek kontra Duda” stacji TVN Turbo. Był także jednym z „bohaterów” formatu „Super Jazda”, znanego z kanału YouTube Superbet. Blisko 200 koni mechanicznych dzikiej, niełatwej do opanowania mocy. Za sterami siedziały takie asy kierownicy jak Adam Kornacki i Jerzy Dudek.

Bukmacher przekaże to błękitne cacko na aukcję WOŚP. W tym roku fundacja zbiera pieniądze na sprzęt do diagnostyki i leczenia chorób wzroku u dzieci. Poza Mini na aukcje od Superbet trafi jeszcze kilka innych, super atrakcji o których bukmacher poinformuje już wkrótce. Graczom zostaje zatem ekscytująca rywalizacja o 225 000 złotych w Jackpocie i 25 000 złotych do podziału dla zuchów, którym uda się trafić 4, 3 lub nawet 2 poprawne wyniki. Do zrobienia choćby teraz, bez wkładu finansowego, szybko i bezstresowo na stronie Superbet.pl i w aplikacji mobilnej.

Warto podkreślić, że do tej pory w Super Game i Super Game Jackpot nagrody odebrało już ponad 100 tys graczy! Podzielili oni między siebie ponad 1 600 000 złotych w gotówce!

Super Game Jackpot to darmowa gra-quiz który trwa cały czas i bez znaczenia jest tutaj przerwa w rozgrywkach piłkarskiej Ekstraklasy. Aktualnie zgadywać można (a nawet trzeba) mecze Brentford – Aston Villa, Everton – Brighton, Chelsea – Liverpool, Getafe – Real Madrid, Mallorca – Barcelona. Runda trwać będzie do niedzieli 2 stycznia godz. 14.00, ale warto oddać swoje typy już teraz. Wiadomo przecież, że „co masz zrobić jutro, zrób zaraz”.  Swoje przewidywania można ponadto w każdej chwili przed zamknięciem rundy sprawdzić i edytować.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę