Szukasz cateringu dietetycznego? Postaw na Fit Maszkety!

Fit Maszkety to lokalna firma, której najważniejszą ideą jest zapewniać smaczne, zbilansowane i zdrowe posiłki dla swoich Klientów. Na sukces codziennych pakietów naszego Partnera składają się:

– jadłospisy, na których opiera się menu tworzone są wyłącznie przez specjalistów dietetyki. Wybierając Fit Maszkety,  skorzystasz  z ich  bezpłatnej pomocy, w tym m.in. od dyplomowanego dietetyka klinicznego, absolwenta Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach oraz członka Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Ponadto dietetyk cateringu Fit Maszkety pracuje na oddziale kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu oraz prowadzi poradnię dietetyczną. Wybierając Fit Maszkety, możesz również liczyć na współpracę z trenerami personalnymi.

– produkty pochodzące od lokalnych producentów, ponieważ ważnym jest, aby pomagać sobie nawzajem w obecnych czasach.

– odpowiedzialny wybór produktów. Dla naszego Partnera ważne jest dobro kur, od których pozyskiwane są jaja. Stanowczo unika się używania oleju palmowego.  Posiłki zawsze przygotowywane są ze świeżych składników.

– indywidualne podejście, uważnie słuchając potrzeb klienta, a także dopasowując się do rytmu dnia tak, aby dostawa pod drzwi następowała zawsze o odpowiadającej porze dnia. Posiłki dostarczane są aż do 40 kilometrów. W celu jak najlepszego dobrania diety stworzono specjalny kalkulator kaloryczny.

– kucharze Fit Maszketów są mistrzami! Każde danie wychodzące spod ich ręki to dzieło samo w sobie!  To uznani fachowcy, pracujący i zarządzający śląskimi restauracjami, które zasłynęły z pysznego i nietuzinkowego jedzenia.  Pracowali w wielu restauracjach wyróżnionych w “Żółtym przewodniku” m.in Butchery & Wine, L’arc Varsovie i ArtBistro Stalowa 52.

Po więcej informacji zapraszamy na profile Fit Maszkety, kontakt możliwy 24h na dobę:

Strona www

Facebook

Kontakty:

Dietetyk – 721 335 382

Manager – 791611327

Nasz Partner zachęca do śledzenia mediów społecznościowych Fit Maszkety, na których często organizowane są ciekawe konkursy, w których do wygrania oprócz  posiłków, są wszelakie gadżety od partnerów ze świata muzykim w tym m.in: Fonos , Gibbs czy Kacper HTA. Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę