Terminy ligowych meczów Polonii Bytom w lutym. Nie zapomnij o kupnie karnetu!

Przez ostatnie lata powracaliśmy do wiosennych rozgrywek ligowych w marcu. Tym razem jednak o pierwsze punkty w drugiej części sezonu ligowego powalczymy już w lutym. W tym miesiącu rozegramy dwa mecze ligowe, a naszymi przeciwnikami będą drużyny Skry Częstochowa oraz Raduni Stężyca.

Co prawda runda rewanżowa rozpoczęła się już w listopadzie, to jednak nie wszystkie spotkania z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne na przełomie ostatnich dwóch miesięcy 2023 roku udało się rozegrać. Dotyczy to również meczu 20. kolejki w której Poloniści mieli rozegrać mecz z częstochowską Skrą. Jeszcze w poprzednim roku postanowiono, że mecz zostanie rozegrany 17 lutego w sobotę o godzinie 15:00 i na chwilę obecną termin rozegrania tego meczu nie jest zagrożony.

Poznaliśmy już także termin kolejnego ligowego spotkania Niebiesko-Czerwonych. Tydzień później kontynuować będziemy naszą serię domowych spotkań i do Bytomia zawita zespół Raduni Stężyca. Z zajmującą miejsce tuż za ligowym podium drużyną trenera Szymona Hartmana zmierzymy się w piątek 23 lutego o godzinie 18:30. Dodajmy, iż transmisja z tego spotkania będzie dostępna w serwisie sport.tvp.pl.

Wznowienie ligowych rozgrywek coraz bliżej, a to najlepszy moment do zaopatrzenia się w karnety na rundę wiosenną, która w wykonaniu Polonistów zapowiadać się będzie arcyciekawie. W drugiej części sezonu 2023/2024 czeka nas 8 meczów domowych, a kupując karnet nie tylko zaoszczędzisz na czasie oraz zostawisz znaczną część gotówki w portfelu, ale będziesz miał gwarancję udziału w każdym domowym spotkaniu Niebiesko-Czerwonych, gwarancję swojego wybranego miejsca, a także przy ewentualnych meczach naszej drużyny w spotkaniach barażowych, pierwszeństwo w zakupie biletów. Nie czekaj, kup karnet już dziś TUTAJ!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920