Terminy meczów z KKS-em Kalisz oraz Hutnikiem Kraków

Polonii Bytom pozostały jeszcze we wrześniu do rozegrania dwa mecze o stawkę. Sympatycy Niebiesko-Czerwonych mogą już również rezerwować sobie czas na kolejne spotkania swojego zespołu w pierwszej połowie października, gdyż wiemy, w jakich terminach przyjdzie nam rywalizować o kolejne punkty w rozgrywkach 2. ligi.

 

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy spotkań w ramach 12. oraz 13. kolejki 2. ligi. W pierwszej z podanych wcześniej kolejek przyjdzie nam zmierzyć się w wyjazdowym meczu z KKS-em Kalisz. Mecz ten zaplanowano na niedzielę 8 października na godzinę 18:45. Niecały tydzień później powrócimy na obiekt przy ul. Piłkarskiej, gdzie w meczu 13. serii gier, podejmiemy w sobotę 14 października zespół Hutnika Kraków. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Oba mecze z udziałem Królowej Śląska będzie można zobaczyć na stronie www.sport.tvp.pl oraz poprzez aplikację Pilot WP.

 

Przypominamy również, iż najbliższe domowe spotkanie Polonii Bytom odbędzie się w poniedziałek 2 października o godzinie 18:15, a podejmiemy w nim zespół Stomilu Olsztyn. Bilety na to spotkanie można już nabywać TUTAJ.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę