Termo Garbacki nowym sponsorem Polonii Bytom

Wraz ze startem rozgrywek ligowych, do grona biznesowej rodziny Polonii Bytom dołącza kolejny sponsor. Firma budowlana Termo Garbacki została Sponsorem Polonii Bytom na sezon 2021/2022.

Termo Garbacki to firma prężnie działająca na rynku śląskim w branży budowlanej oraz remontowej. Firma specjalizuje się w modernizacji i termomodernizacji budynków oraz remontach obiektów zabytkowych. Doświadczenie i możliwości nowego Sponsora umożliwiają obsługę kilku placów budowy jednocześnie. Wszystkie inwestycje budowlane realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

– Dziękujemy za zaufanie i witamy gorąco w gronie sponsorów naszego Klubu. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z Polonią Bytom w nadchodzących rozgrywkach, firma Termo Garbacki będzie docierała do kolejnych klientów w naszym regionie i nie tylko – powiedział tuż po podpisaniu umowy Rafał Rymarz, Marketing Manager Spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.

Współpraca na sezon 2021/2022 zakłada m.in. branding i obecność logotypu podczas spotkań ligowych, wspólne konkursy oraz działania w social mediach oraz reklamę na odwrocie koszulek meczowych w rundzie jesiennej. Po więcej informacji na temat nowego sponsora Polonii Bytom, zapraszamy na stronę:

http://termo-garbacki.com.pl/

Ofertę współpracy z Polonią Bytom w nadchodzących rozgrywkach znajdziesz tutaj:

Oferta wspolpracy 2021_2022

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę